Mam gg ofiary i hasło i mam pytanie :)

Murdock

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2007
Posty
7
Posiadam numer gg ofiary i hasło. Wiadomo że jak uruchomię gg ofiary to wiadomości dojdą do mojego kompa, ale do ofiary już nie.Wiadomo, że jak jestem zalogowany to ta osoba nie może już się zalogować na ten numer. Czy istnieje jakaś możliwość żeby widzieć rozmowy gg tej osoby?? Tzn ze jak zaloguję się to będę miał możliwość wglądu do archiwum, jakie ta osoba prowadziła ?? Ale chyba to jest niemożliwe bo rozmowy gg się na dysku zapisują i zapiszą na dysk tej osoby która ma zalogowany ten numer ;/

Pozdrawiam
 

ICEtraceur

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2007
Posty
36
Originally posted by Murdock+--><div class='quotetop'>CYTAT(Murdock)</div>
Wiadomo, że jak jestem zalogowany to ta osoba nie może już się zalogować na ten numer.[/b]
Może wtedy ty będziesz miał status niedostępny, a jak dasz dostępny to wtedy u niej sie tak zrobi. Itd.<!--QuoteBegin-Murdock

Czy istnieje jakaś możliwość żeby widzieć rozmowy gg tej osoby??
http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=32571 event. jakiś trojan
<
Originally posted by Murdock
Tzn ze jak zaloguję się to będę miał możliwość wglądu do archiwum, jakie ta osoba prowadziła ??
A tak sie nie da
<
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
Originally posted by ICEtraceur+--><div class='quotetop'>CYTAT(ICEtraceur)</div>
<!--QuoteBegin-Murdock
Wiadomo, że jak jestem zalogowany to ta osoba nie może już się zalogować na ten numer.
Może wtedy ty będziesz miał status niedostępny, a jak dasz dostępny to wtedy u niej sie tak zrobi. Itd[/b]

Masło maslale.

Nie bedziesz mial mozliwosci wgladu do archiwum poniwaz gg przechowuje wszystko na hdd. Jezeli sie zalogujesz na nr "ofiary" bedziesz miał mozliwosc zobaczenia tylko wiadomosci ktore nie zostały odczytane.
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Wiadomo, że jak jestem zalogowany to ta osoba nie może już się zalogować na ten numer.[/b]

Oj, niestety, ale tu się pomyliłeś. Jak ty jesteś zalogowany, to wystarczy że ta osoba zrobi się dostępna i ty jesteś wylogowany a ona zalogowana. I tak na zmianę. Ty się zalogujesz-ją wyloguje. Ona się zaloguje-Ciebie wyloguje.
 

daktyl

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2007
Posty
185
To chyba z 1000 taki sam temat...

PS: moze nie znalazłes bo pewnie wszystkie dsa usuwane xD
 
Do góry Bottom