Mam już hasło co dalej???

Kozi

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2002
Posty
64
Witam wszystkich!!!

Mam pytanie gdyż mam neta dopiero od tygodnia ale ucze się od najlepszych więc mam pytanie, mam już hasło ofiary :) zrobiłem trick żeby z osobą poznaną na czacie zaprzyjaźnić się pogadać a dzisiaj poprosiłem o config.dat i go otrzymałem pod predekstem przyspieszenia neta czy coś takiego.Ale teraz takie pytanie czy oprócz podszywania się pod tą osbobe moge robić jakieś inne tricki???
Jeżeli takowe znacie prosze o pomoc!!!
Z góry dziękuje!!!
 

SNiFF

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2002
Posty
372
Gdy juz masz te hasleko od osoby to dowiedz sie jakie ma adresy mail itd.
Bo osoba ta z tego haslo moze korzystac do wielu kont. A tak pozatym trickow innych nie zrobisz.
<
 

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
Gratulacje Kozi
smile.gif
, jezeli nie lubisz tej osoby to wywalaj ja z gg co 5 minut np, doprowadzisz ja do wscieklosci. Bedzie myslala ze gg nie dziala, albo taki myczek, jak sie bedzie rzucac to taki tekst: "na 2 godziny nie masz gg" wejdz na jej gg zmien jej haslo na twoje, pozniej po ROWNO 2 godzinach zmien haslo na jej haslo
smile.gif
to daje fajny efekt, troche to lamerskie sposoby, ale pytasz sie o "tricki" wiec mowie
<
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Heh gratuluje tydzien i juz chselko
smile.gif


Możesz naprzykład zacząc gadać z kolegami i kolezankami tej osoby i ich wykurwiac zeby sie wqrwili itak dalej
smile.gif
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Originally posted by laxman
mam cofing i jakim łamaczem trzeba to wziąść lub triczkiem na kompa

no to jak masz juz config.dat usera co kcewsz zlamac pass do gg to.... zajrzyj sobie w tym dziale bylo duuzo taki watkow !!!!

--==a5a==--
 

H4ME1

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2002
Posty
14
Mozesz rozsylac pod oslona ofiary Trojany, bajery i inne ciekawe... Sprawdzasz IP jakis bogatych lamerow ze stalym nie zanatowanych i jest jazda ;-)
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Yuk ty zawsze yukiem zostaniesz (bez obrazy)
Muisz scianac grp i przeniesc do tego samego katalogu plik .dat potem otwierasz normalna nakladke dosa wchodzisz za pomocapolecen do katalogu i wpsujesz grp config.dat > maszjuzhaslo.txt i potem otwierasz ten plik juz nie spod dosa i czytasz haslo.(wystarczy przeczytac plik tekstowy dolaczony do programu)
 

omen

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2002
Posty
24
heh...

klikasz w start potem w uruchom wpisujesz cmd i klikasz enter. :]
 

H4ME1

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2002
Posty
14
Jaka na tym forum jest LAMERIA (mowie o niektorych) nie potrafia nawet spojrzec pare postow dalej... Ale dobra, powiem jak to sie robi, ale zeby mi to ostatni raz bylo :) Wchodzisz do katalogu gdzie masz lamacza i config.dat. Dajesz Start/uruchom i wpisujesz command, wtedy pojawi ci sie takie dosowe okienko i tam wpisujesz nazwa_pliku config.dat przy czym ta nazwa_pliku to nazwa tego lamacza (bodajrze gpr)...
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Yuk---> Jak dokladniej???Czy ty nie umiesz otworzyc pliku spod dosa???
I nie wysylaj tych samych odpowiedzi 2 razy zeby nabic sobie wpisow :!: :!: :!:
 

H4M3L

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
47
No wlasnie... Wiem, ze czasami sie to zdarza, ale przypadkowo jednak robienie czegos takiego dla wpisow to oburzajace... Jak wogole mozna "nabijac" sobie wpisy?? I po co do cholery, po co??? Ja np. nie wciskam nosa w tematy wykraczajace poza moja wiedze i nie odpowiadam w stylu: "No, wlasnie"... Ach ludzie, przecierz przez takich "nabijakow" ;-) te forum zchodzi na psy.. Niektorzy majac 150 wpisow sa ostatnimi lamerami, zdobywajac te 150 postow poprzez glupiego typu gadki, potwierdzenia czy klotnie... Ehhh niektorzy naprawde nie potrafia zrozumiec, ze jak ma ten 100 wpis to nie jest jeszcze Super Hackerem i nie powinno mu sie wpatrywac jak na mistrza a naprawde nie potrafi tylko odpalic Brutusa Trojana czy jakas inna zabawke dla Windowsowych Dziecinnych hackerow od siedmiu bolesci.. Nie chce wyrazic oczywiscie przez to, ze ja jestem guru i wy macie mnie sluchac bo jak nie to wam "pokasuje twardziele"... Ale po prostu tylko ostrzegam... Dobra koniec bo mi sms przylacial ;-)
 

Cavaan

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2002
Posty
80
Kurde, tu nie trzeba zadnych lamaczy.
Haslo z config.dat mozna odczytac z pamieci.
A dla tych z problemi w mysleniu jeszcze raz to samo:
BC-! CC-" DC-# EC-$ FC-% GC-& HC-' IC-( JC-) KC-* LC-+ MC-, NC-- OC-. PC-/ AD-0 BD-1 CD-2 DD-3 ED-4 FD-5 GD-6 HD-7 ID-8 JD-9 KD-: LD-; MD-< ND-= OD-> PD-? AE-@ BE-A CE-B DE-C EE-D FE-E GE-F HE-G IE-H JE-I KG-J LE-K ME-L NE-M OE-N PE-O AF-P BF-Q CF-R DF-S EF-T FF-U GF-V HF-W IF-X JF-Y KF-Z LF-[ MF- NF-] OF-^ PF-_ AG-` BG-a CG-b DG-c EG-d FG-e GG-f HG-g IG-h JG-i KG-j LG-k MG-l NG-m OG-n PG-o AH-p BH-q CH-r DH-s EH-t FH-u GH-v HH-w IH-x JH-y KH-z LH-{ MH-| NH-} OH-~ JL-ą FK-Ą GO-ć GM-Ć DL-ł DK-Ł BP-ń BN-Ń DP-ó DN-Ó MJ-ś MI-Ś PI-Ź PJ-ź PK-Ż PL-ż
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Originally posted by Cavaan
Kurde, tu nie trzeba zadnych lamaczy.
Haslo z config.dat mozna odczytac z pamieci.
A dla tych z problemi w mysleniu jeszcze raz to samo:
BC-! CC-" DC-# EC-$ FC-% GC-& HC-' IC-( JC-) KC-* LC-+ MC-, NC-- OC-. PC-/ AD-0 BD-1 CD-2 DD-3 ED-4 FD-5 GD-6 HD-7 ID-8 JD-9 KD-: LD-; MD-< ND-= OD-> PD-? AE-@ BE-A CE-B DE-C EE-D FE-E GE-F HE-G IE-H JE-I KG-J LE-K ME-L NE-M OE-N PE-O AF-P BF-Q CF-R DF-S EF-T FF-U GF-V HF-W IF-X JF-Y KF-Z LF-[ MF- NF-] OF-^ PF-_ AG-` BG-a CG-b DG-c EG-d FG-e GG-f HG-g IG-h JG-i KG-j LG-k MG-l NG-m OG-n PG-o AH-p BH-q CH-r DH-s EH-t FH-u GH-v HH-w IH-x JH-y KH-z LH-{ MH-| NH-} OH-~ JL-ą FK-Ą GO-ć GM-Ć DL-ł DK-Ł BP-ń BN-Ń DP-ó DN-Ó MJ-ś MI-Ś PI-Ź PJ-ź PK-Ż PL-ż
Czlowieku po co to komu?Mozna uzyc lamacza i nie tzreba suie meczyc bo moze sie zdarzyc ze ktos bedzie mail naprawde dlugie haslo!!Jak ktos nie umie uzyc gpr to jest zwykla lama i koniec!!!
P.S Do tego kto napisal ze na tym forum sa osoby co maja 150 wpisow i sa lamy: Kazdy bez wzgledy na ilosc wpisow sie ciagle uczy i poznaje cos nowego!
P.S.2. Ja tutaj nie zuwazylem osoby ze 150 wpisami bedca kompletana lama!!!
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
archiwum wiadomosci

Po pierwsze witam wszystkich...
A po drugie: zdobylem haslo na pewien numer GG (ale nie mam pliku config.dat) oraz udalo mi sie zdobyc jego plik zawierajacy archiwum wiadomosci (nie pamietam teraz dokladnie nazwy ale wszyscy wiemy o co chodzi) no i mam teraz problem z odtworzeniem tego archiwum w programie GG. Jesli edytuje ten plik np. w notatniku (lub F3,F4 w Win.Commanderze, itd.) to moge odczytac to archiwum, wszystkie rozmowy sa widoczne ale nie jest to najlepszy sposob gdyz nie widac np. dat (a m.in. na nich mi zalezy). Problem polega na tym, ze kiedy wejde na ten numer GG i na dysku utworzy sie katalog tego uzytkownika, to po wrzuceniu pliku zawierajacego archiwum do tego katalogu archiwum sprawdzane z poziomu menu GG jest puste (podczas gdy ten plik jest wciaz "pelny"). W takim razie co jest zle ? Czy musze sciagnac od goscia jeszcze jakis plik (np. config.dat) ?
 

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
Jezeli masz mozliwosc dostepu do pliku config.dat takze no to najprostszym sposobem bedzie wlasnie sciagniecie go i upakowaniu w odpowiednim katalogu
<
.

Natomiast jestli nie jest to zbyt proste to wiem ze jest taki program ktory archiwum gg przerzuca na plik tekstowy, moze ktos pamieta jego nazwe...
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
dzieki

oki poszukalem takiego programu i sie nazywa dat2txt...(nie trudno na to wpasc :wink: )...w kazdym razie dzieki....
 

Kozi

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2002
Posty
64
Sorry najmocniejsze!
Zapomnialem wszystkim zaangazowanym podziekowac za info odosnie rzeczy ktore mozna pozniej robic po zdobyciu hasla
Gozda wcale to nie bylo takie lamerskie-to info ze wywalanie na 2 godziny po czym wszystko wraca do normy (zmiana hasla)
<
dalo extra rezultaty!
POZDRAWIAM
 
Do góry Bottom