Mam problem! pomocy!!

osamitrov

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2013
Posty
3
Witam !
Od razu zaznaczam ze mój problem jest typowy i został już wiele razy poruszany na tym forum. Chodzi mi o aktywacje Windowsa Xp.Taaak... zapewne zaraz posypią się komentarze żebym poszukał na forum. Rozumiem i zawczasu poszukałem ale nie zdołałem zdobyć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie więc może przejdę od razu do źródła mojego problemu:

Otóż mam pirackiego Windowsa Xp (bez żadnych SP) podczas aktywacji użyłem aktywatora (coś tam się wchodziło że przez telefon i jakoś działało) zablokowałem automatyczne aktualizacje aby nic się nie posypało. Pewnego razu moją mamę wkurzało ta czerwona tarcza na pasku i postanowiła przypadkowo włączyć automatyczne aktualizacje. Więc po pewnym czasie przy startowaniu systemu pojawił się komunikat o aktywacji systemy windows i mam do wyboru TAK i NIE. Naciskam TAK i wyskauję mi okno że został on już aktywowany. Zostało mi jeszcze 3 dni do zapobiegnięcia zablokowania systemu.
Proszę o pomoc.

P.S Próbowałem zlikwidować to WPA Killer ale nie działa a w rejestrze nie znalzłem jakiegoś tam CA tylko pierwsze literki u mnie to FF.
 

HeadShotDeluxe

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2012
Posty
86
Witaj.
Poszukaj w google czegoś takiego jak "legalizator Windows XP". Ten Windows jest już na tyle stary, że w necie znajdziesz pełno aktywatorów, legalizatorów, itp. Swoją drogą, dla mnie to dziwne że jeszcze ktokolwiek ma z tym problemy. Ja kiedyś(jakieś 3-4 lata temu) ściągnąłem swojej siostrze legalizator WinXP z jakiegoś chomika.pl i wszystko jest tip-top do dzisiejszego dnia. Oczywiście próbowałem ją namówić na linuxa(Ciebie też namawiam, jest FREE), ale pobawiła się trochę i stwierdziła, że jest do d*py:p. No cóż, może w przyszłości ją jeszcze przekonam;).
 

osamitrov

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 17, 2013
Posty
3
Witam !
Wielkie dzięki :) Zainstalowałem wszystko co znalazłem i działa bez problemów. Ja linuksa nie zainstaluje bo to komputer dla moich rodziców i po prostu czasami dla nich windows to czarna magia a co dopiero linuks .
 
Do góry Bottom