MAM PROBLEM!!!!!!!!!!!

Mucha19

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 9, 2005
Posty
3
Problem jest z programem uap 1.4 nie działa jak powinien jednym słowem do dupy sniffer moge go uzywać tylko jak sam rozpoczne rozmowe na gg

ps winpcap zainstalowany :evil: :evil: :twisted:
 

Mucha19

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 9, 2005
Posty
3
jakby na forum była odp. to bym nie pytał
<
<
<
 

rafal759

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2004
Posty
113
Originally posted by Mucha19
Problem jest z programem uap 1.4 nie działa jak powinien jednym słowem do dupy sniffer moge go uzywać tylko jak sam rozpoczne rozmowe na gg

ps winpcap zainstalowany :evil: :evil: :twisted:

To nie sniffer jest do dupy tylko ty go nie umiesz obsługiwać. Niektórym jakoś sie udaje podsłuchiwać rozmowy innych. Zastanów się na drugi raz co piszesz :)
 

Mucha19

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 9, 2005
Posty
3
takiś cwaniak nie rozmieszaj mnie tym programem nawet dziecko potrafi sie obsługiwać ale problem jest z tym ze on nie działa poprawnie
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
Originally posted by Mucha19
jakby na forum była odp. to bym nie pytał
<
<
<

No jasne, ze nie :] Tyko, ze ten (inne tez) temat sie przwija na tym forum co jakis czas.

Originally posted by Mucha19
takiś cwaniak nie rozmieszaj mnie tym programem nawet dziecko potrafi sie obsługiwać ale problem jest z tym ze on nie działa poprawnie

No pewnie, ze nie dzialaa to, ze innym chodzi to jest jakis niewytlumaczalny blad.

Czlowieku nie to, ze Ci nie chce pomoc ale po pierwsze jak mozna Ci pomoc jak jedyne co napisales to to ze ten sniffer nie dziala i ze jest do dupy, a po drugie duzo ludzi mialo problem z tym sniferem i oni czytali czytali i sie dowiedzieli. Wiecej na temat pt: "uap 1.4" poprostu juz sie nie da powiedziec. W pierwszym poscie napisalem o switchachnic nie odpisales .... to ja nie wiem co Ty chcesz
<
 
Do góry Bottom