Mam prosbe chodzi o solo na haking

Trarara

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2003
Posty
15
W jaki sposob blokuje sie te porty?Wykrywalem na swoim kompie trojana..usunalem plik exe...mam zamiar dzisiaj przeinstalowac system..nie wiem po co ale nie w tym rzecz - jestem tak wku**iony ze nara.A najbardziej boli to ze trojana podeslala mi prawdziwa lama,tak jak ja
<
<
 

Nisia

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2002
Posty
243
Originally posted by Trarara
W jaki sposob blokuje sie te porty?Wykrywalem na swoim kompie trojana..usunalem plik exe...m
Porty "blokuje" sie firewallem
smile.gif
Bardzo dobry jest Zone Alarm. Wtedy nawet jesli bedizesz mial trojana, to twoje porty sa filtrowane i polaczenie nie jest mozliwe.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
EDIT 1 BY ME :p
==============================
to ja sie wtrace (teraz moj nowy styl pisania)

1)wszyscy wychwalaja ZA nie wiedziec dla czego {wystarczy jakas aplikacja z nazwa ktora ma juz pozwolenie na laczenie sie (powiedzmy iexplorer czy jakos tak nie wiem) i mamy dostep} ja proponuje kerio personal firewall to jest chyba prawie to samo co tiny personal.........
2)mysle ze to nie jakis tam koles straszy "wuja oskar" tylko "wuja oskar" chce sie czegos dowiedziec (jakby nie mogl po prostu zrobic ankiety ktory firewall jest najlepszy) przynajmniej ja tak mysle
3)win XP to shit jak dla mnie :p
4)tyle tu bylo postow ze zapomnialem co mialem napisac no ale pozniej moze wyedytuje tego posta
5)ja chyba zrobie taka ankiete :p
 

Nisia

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2002
Posty
243
Originally posted by SZKOD[nick
]EDIT 1 BY ME
<

==============================
to ja sie wtrace (teraz moj nowy styl pisania)

1)wszyscy wychwalaja ZA nie wiedziec dla czego {wystarczy jakas aplikacja z nazwa ktora ma juz pozwolenie na laczenie sie (powiedzmy iexplorer czy jakos tak nie wiem) i mamy dostep} ja proponuje kerio personal firewall to jest chyba prawie to samo co tiny personal.........
ekhm... o ile pamietam zezwolenie ma tylko IE... a jesli wylaczysz owe pozwolenie w konfiguracji to go nie bedzie. I to sie tyczy wszytsich programow. Jesli ktos permanetnie pozwala wszystkim programom na polaczenia to juz jego glupota... Bez takiej konfogyracji ZA zawsze pyta o zezwolenie na polaczenie. I zreszta - widac o jaki program chodzi... ZA jest troche przewrazliwione, reaguje na tzw broadcast messages i wywala alerty, ale mysle, ze da sie to zniesc. Poza tym czesto informuje o przypadkach, na ktore mozna by zwrocic uwage
3)win XP to shit jak dla mnie
<
[/b]
kazdy win jest shitem, jakby nie patrzec, u mnie nie chodzil zaden "sluszny system billa" ale trudno, zeby z tak blahego powodu instalowac sobie linuxa, tymbardziej jesli sie nie ma o nim pojecia
 
Do góry Bottom