miasto...

semper fidelis

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2013
Posty
5
Witam. Jestem absolutnym laikiem komputerowym w temacie hackingu,programow wszelkiej masci itp,trojanów,wirusów etc itd. Mam ogromna prośbe do kogokolwiek z czytajacych ,a własciwie doi kogos kto sie zna na pewnym temacie.Otóz zależy mi bardzo na ustaleniu jednej rzeczy-jak po numerze ip poznac skąd pisze osoba-chodzi mi o kraj i miasto badz miejscowośc,.Tak dużo i tak malo jednocześnie. Wiem,ze to smiesznie wygląda ,ale dla mnie to ogromnie wazne.Gdyby ktoś byl w stanie mi podsunąc jakis pomysl,prosilbym o odpowiedz na mój e-mail-z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich.
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Whois.
Wpisz w Google "whois [IP]".
 

semper fidelis

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2013
Posty
5
dziękuje za szybka pomoc i rade,znalazlem,chociaz 2 strony pokazuja 2 rozne adresy i 2 rozne miasta choc ten sam kraj-ale to juz przekracza moje pojecie )) tak czy inaczej jeszcze raz dziekuje
 

semper fidelis

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2013
Posty
5
dziekuje rowniez Tobie za pomoc i szybka odpowiedz-korzystalem z obu sposobów i w koncu sie udalo-pozdrawiam i wszystkiego dobrego zycze
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
W sumie trochę dziwi mnie że coś może różnie wskazywać. To wszystko zależy od dostawcy internetu, możesz mieć neostrade i mieszkać nad morzem a wskaże Warszawę. Można spróbować traceroute.
 
Do góry Bottom