microsoft activesync

niekowalski

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
54
Od dłuższego czasu widziałem ze cos jest nie tak komputerem bo czesto po uruchomieniu niechcial startowac do puki nie zresetowalem biosa wsuwka na plycie glownej , ale nie moglem niczego podejrzanego znalesc w komputerze wiec myslalem ze moze jakies wirusy sie pakuja do biosa a na tym to juz sie nie znam . ale ostatnio tez winamp mi zaczol przerywac wiec cos robilo duze przerwy na prosesorze . Dzisiaj zainstalowalem firewalla i pokazuje mi cos takiego
jak : Program filesmicrosoft activesyncwcescomm.exe i jeszcze pare innych plikow exe w tym folderze a problem w tym ze tego folderu wogule nie widac , i zeby byla jasnosc to wszystkie pliki systemowe w opcjach folderow mam powlaczane na widoku .
Ale gdzies kiedys czytalem ze mozna ukryc pliki tak zeby byly calkiem nie widoczne , chyba nawet w komputer swiecie to pisali ale nie pisali jak zrobic zeby zobaczyc takie nie widoczne pliki .
Pomozcie jesli wiecie cos na ten temat bo an googlach nie moglem nic znalesc na ten temat .
Moze jest jakis sposob zeby wyodrebnic wszystkie takie ukryte w ten sposob pliki na komputerze .
Zgory dzieki wsztystkim za pomoc .
 

niekowalski

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
54
Originally posted by NieGroźny
Narzędzia > opcje folderów > widok >>ODznacz "ukryj chronione pliki systemu operacyjnego"
Takie rzeczy jak odznaczenie w opcjach folderów to dziecinnie proste jest ale nie o to mi chodziło , chodzi mi o to że pliki można ukryć tak że nie widać ich wogule , kiedyś czytałem o tym w komputer świecie ale już nie mam tej gazety , chociaż z tego co pamietam to pisali jak ukryć pliki ale nie pisali jak można zobaczyć i wyszukać na komputerze takie pliki .
 
Do góry Bottom