Mikrofon..

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Hej Hakerzy.. Naprawde brakuje mi juz pomyslow.. :/ a drugiego dnia nie bede kombinowac co jest nie tak.. a moze moja wiedza na ten temat jest za mala ^^ heh.. przedstawiam problem..

Na PC kolegi.. bo z jego PC jest problem.. jest zainstalowana karta dzw. Sound Blaster LIve 24live cos tam cos tam bla bla
<
.. pewnie kazdy wie o czym mowie.. od razu mowie ze sprawdzalem 3 MIKROFONY wiec bez postow typu "sprawdz czy kabel od mikrofonu jest dobry" ^^.. hmm.. coz moge jeszcze dodac.. Glos dziala.. gra i buczy wszystko.. a "majk" nie dziala.. wrr.. w ustawieniach w panelu sterowania nie mam zaznaczonej opcji "wycisz".. i mikforon jest podglosniony na full.. ;> hmm.. nie wiem czy cos jeszcze.. w razie czego mozecie pytac.. z checia (heh) odpowiem..
smile.gif


Z gory dziekuje za pomoc.. ale naprawde zaczyna to byc denerwujace.. ;]
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
Jesli masz counter strike albo jakas inna gre podobna do tego to sprawdź ustawienia mikrofonu w grze,CS na przykład ingieruje w systemowe ustawienai dzwieku i jak sie wyciszy w cs to nie dziala w ogóel ^^ nawet na skype
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Sprawdź to:

Menu Start\Programy\Akcesoria\Rozrywka\Regulacja głośności -> U góry opcje->właściwości

W Urządzenie miksujące wybierasz swoją kartę dźwiękową (u mnie w realteku są osobno wejście i wyście jeśli masz tak samo wybierz wejście jeśli nie w Ustawienie głośności wybierz nagrywanie) i klikasz ok. i zobacz czy nie masz zaznaczone wycisz. Wyciszony powinien być tylko Stereo Mixer.
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
adikx Wariacie
smile.gif
)).. wytlumacz mi jeszcze dlaczego podczas "testowana sprzetu" wykrywa moj glos.. i sobie spierwam do bolu.. a po zakonczeniu "click ZAKONCZ" juz "nie dziala".. :/ omg.. jakie to jest denerwujace...........
smile.gif
)..
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
A jak odpalisz np. systemowego Rejestratora dźwięku i się nagrasz to słychać??
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Ja jebe..
smile.gif
) sorry za klopot ^^ robilem test tylko raz ;P.. za drugim razem nie dzialalo.. ^^ szukalem dalej w opcjach ^^ i nic i nic.. a tu (lol).. "majk" mi sie wypial ^^ Ehh.. kabel ledwo siega do Pc.. :/ wiem wiem.. zal.pl
<
..
<
)..

Juz all.. dziala
smile.gif
)) DZIEKI Sliczne Kolego
smile.gif
)) nie wiem jak Ci sie odwdzieczyc ^^ moge Cie jedynie poczestowac jakims House`m ^^.. Electro itp hihi
<
)..

Uff.. nO nic.. klopot rozwiazany..
smile.gif
i wisze kolejne piwo
smile.gif
) hee..
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
hmm.. prawie jedno i drugie.. przez emocje nie tylko klawiatura jezdzila jak deskorolka.. ogolnie to czesto sie glosniki i majk wypina.. luzno strasznie tam 3ma.. za pierwszym razem mysalem ze po prostu wypielo.. okazalo sie ze gdzies byl problem.. a pozniej to juz nerwy ^^
 
Do góry Bottom