Mission Impossible - dyskretne zdobycie IP

SYLWAN

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2012
Posty
7
Witam. Wiem jak mogę poznać IP jakiejś osoby. Interesuje mnie, jak mogę poznać IP konkretnej osoby tak, aby ofiara o niczym nie wiedziała, tzn. nic jej nie wysyłać, tylko namierzyć ją za pomocą specjalistycznego programu. Jeśli może to zrobić jakąś różnicę to dodam, że mam dostęp do Facebooka ofiary i mam ją w kontaktach na GG (ona mnie równierz), ale żeby to było bez wysyłania bo po 1. jesteśmy w konflikcie i wątpię, aby ofiara chciała czytać wiadomości ode mnie, a po 2. jeśli coś jej wyslę to może się kapnąć o co chodzi. Jestem początkującym hakerem i nie wiem jeszczce, czy jest coś takiego możliwe.
 

Psotnick

Użytkownik
Dołączył
Maj 3, 2011
Posty
16
Można coś takiego zrobić, chociażby podszywając się pod kogoś i wtedy wystarczy wysłać link, jeżeli rzeczywiście masz dostęp do Facebooka, to pewnie na swoim domowym komputerze ta osoba jest zalogowana, wtedy wystarczy wejść w Account Settings -> Security -> Active Sessions i najechać kursorem na to, co wyświetla się w linijce Location (np. Warsaw, MZ, Poland), wtedy wyświetla się IP.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Na Facebooku wchodzisz w Ustawienia konta -> Bezpieczeństwo i tam masz sesje. Po najechaniu myszką na lokację pokazuje się IP.
 
Do góry Bottom