Mission impossible

Failure

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2004
Posty
2
Piszę w desperacji po sprawa wydaje się banalna ale niestety nie jest :cry: .
Od blisko roku próbuję się dostać na pewien komp (notebook)
<
. Osoba używająca tego cuda, nie posiada w domu dostepu do sieci (najprwadopodobniej nie ma linii telefonicznej
<
, zaś po miesięcznym WAPowaniu nabiła taki rachunek, że i komórkę ma kartową. Kompa używa tylko w pracy i raczej do ściągania poczty. No i na tym polega problem. Ponieważ dużo podróżuje często się łączy z różnych miejsc, albo przez modem i dial - up, albo podłącza się pod kompa stacjonarnego w różnych sieciach firmowych, albo przez firmową komórkę i WAP, albo wireless).Osoba ta ma numerr GG ale zupełnie z niego nie korzysta. Pocztę wysyła przeważnie via Outlook, z rzadka ze strony. Naturalnie skrzynkę pocztową już dawno przejełem, ale pożytek z tego niewielki bo całość korespondencji idzie outlookowo
<
. Do kompa nie mam w żadnym razie dostępu i cała procedura musi być completly remote. Od blisko roku prubuję wysłać różnego rodzaju rzeczy od poczciwych luzaków po nowe paszczusie i downloadery. Najprawdopodobniej w większości przypadków gdy jest w necie jest za NATem. w firmie pewno jest jakiś Firewall i antywirus (z pewnością standartowo Norton 2004). Zainteresowany jestem głównie mailami z powiadomieniem że jest w sieci i dostępem do Outlooka. Problem w tym, iż jest to prawie modemiarz i serwer powinien wysyłać maila dopiero wtedy gdy osoba znajdzie się w sieci, a nie zaraz po załadowaniu wina bo ofiara się zorientuje (i pewno tak jest bo wiele prób podesłania czegoś kończyło się niepowodzeniem. Z niecierpliwością czekam na rady Co proponujecie ??????
 

h_a_j_s

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2003
Posty
37
GGT 1.3 [ nowa wersja
smile.gif
] Jak ten typek bedize on-line to bedziesz na gg widział jego status jako "dostepny". Jest trojanik prosty w obsludze. I chyba jeszcze wszyskie antywiry go nie wykrywaja.
 

Failure

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2004
Posty
2
Rzecz w tym, iż typek od ponad roku nie używa żadnego komunikatora, bo w domu nie ma dostępu do sieci, a w pracy jest podłączony do nie swojego kompa, a więc się nie doczekam aż będzie online, bo musiałby sobie założyć linie telefoniczną w TPSA (a to już sami wiecie jaka to przyjemność). Zanim założy sobie linie chciałbym być na jego notebooku
Pozdro.
 

KAT

Użytkownik
Dołączył
Maj 13, 2004
Posty
1
ale on nie musi miec do tego GG!!!
program sam bedzie sie logowal na gg w sieci (chyba) i sam ci bedzie przesylal widomosc "on line"
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
GG musi mieć, ale nie musi być dostępny. Tak wynika z postu, jaki Wojass napisał w odpowiedzi na moje pytanko w tym topicu o GGT co ma już 6 stron
<
 

okosoftware

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2003
Posty
4
no

Nie jest to prawdą. Gadu Ghost Trojan wcale nie wymaga aby w systemie był klient Gadu-Gadu. Sam server GGT jest klientem Gadu-Gadu
<


Zresztą na tej samej (prawie) zasadzie działa Wspomagacz: Reload.



PS.: Wojass jeśli się mylę to mnie popraw.
 

h_a_j_s

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2003
Posty
37
Originally posted by Wojass
<div class='quotetop'>CYTAT
Jeszcze jedno pytanko: z tego co widzę, trojan działa bez względu na status jaki ma ofiara na swoim gg?? Tak mi się wydaje, ale chciałbym się upewnić.

status ofiary nie ma znaczenia i nie ważne jest czy ofiara ma zainstalowane gg, wazny jest status GGT, powinien być dostępny chociaż może zdarzyć sie tak ze GGT będzie działał ale status będzie niedostępny,


pozdrawiam[/b][/quote]

Przeciez Wojass wyraźnie napisał, że gg nie musio byc zainstalowane
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
Koles ktoremu instalujesz server NIE MUSI miec gg ( poczytajcie zasade dzialania ).
A ty kierujac zdalnie takim trojanem MUSISZ miec gg. Czego w tym nie idzie zrozumiec?
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
GGT używa tylko protokołu TGG, a nie wymaga GG, jako klienta można użyć PSI czyli najlepszego klienta jabbera, jak szukacie GGT to informuje was o nowym adresie strony Wojassa www.GGT.hackpl.info.
 
Do góry Bottom