modem a podsluch GG + przechwyt hasla (pewnie nierealne :'(

fergus

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2003
Posty
27
Moje kolejne pytanie z serii kretynskich. Lacze sie przez modem z netem wiec czy jest mozliwy podsluch kogos na GG skoro tamta osoba ma lacze stale ? pewnie nie, ale powiedzcie mi.

I pytanie drugie : czy laczac sie przez modem mam mozliwosc w jakis sposob przecwycic haslo na GG danej osoby ? Czy sa na to jakies sposoby ? A jesli w ogole istnieja to jakie ?

prosze o wyrozumialosc, dopiero sie ucze :'(
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by fergus+--><div class='quotetop'>CYTAT(fergus)</div>
Moje kolejne pytanie z serii kretynskich. Lacze sie przez modem z netem wiec czy jest mozliwy podsluch kogos na GG skoro tamta osoba ma lacze stale ? pewnie nie, ale powiedzcie mi.[/b]
masz racje, nie
Originally posted by fergus@
I pytanie drugie : czy laczac sie przez modem mam mozliwosc w jakis sposob przecwycic haslo na GG danej osoby ? Czy sa na to jakies sposoby ? A jesli w ogole istnieja to jakie ?
masz taka mozliwosc. sa na to sposoby. istnieja, np zdobycie odpowiedniego pliku
<!--QuoteBegin-fergus

prosze o wyrozumialosc, dopiero sie ucze :'(
jestem wyrozumialy (w miare) uczysz sie? to naucz sie szukac... a czemu masz smutna minke?? naukwa kojarzy Ci sie ze szkola??
 

fergus

Użytkownik
Dołączył
Listopad 19, 2003
Posty
27
dzieki

dzieki ,wiem ze musialbym zdobyc plik config.dat z Windowsa z kompa tej osoby ,ale ... no wlasnie ... to juz nie jest takie proste ... bo ta osoba ma stalke
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
Re: dzieki

Originally posted by fergus
dzieki ,wiem ze musialbym zdobyc plik config.dat z Windowsa z kompa tej osoby ,ale ... no wlasnie ... to juz nie jest takie proste ... bo ta osoba ma stalke

wyslij do niej maila ze jestes smiertelnie chory a jedynym lekarstwem jest jej plik config.dat , przesle ci go mailem i git

zrob tak, badz podobnie
 

siro

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
245
Re: dzieki

Originally posted by fergus
to juz nie jest takie proste ... bo ta osoba ma stalke
a co stale lacze ma do przeslania pliku ????
ja jeszcze nie znalazlem takiej osoby, ktora po wkreceniu jakiejs bajeczki nie przelsla by mi byle jakiego pliku......
<
:wink:
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Re: modem a podsluch GG + przechwyt hasla (pewnie nierealne

Originally posted by fergus
Lacze sie przez modem z netem wiec czy jest mozliwy podsluch kogos na GG skoro tamta osoba ma lacze stale ?

Jezeli tamta osoba jest w sieci LAN a Ty jakims cudem wlamiesz sie na serwer to jest to mozliwe jak najbardziej.
 

Michał Skała

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2003
Posty
9
a czy nie ma jakiegoś programiku który jak by się go wysłało to kopiował by jakiś plik który nam chodzi i przeszyłał go na poczzte czy co
"głupie pytanko"
 

Solari

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2003
Posty
97
Originally posted by Michał Skała
a czy nie ma jakiegoś programiku który jak by się go wysłało to kopiował by jakiś plik który nam chodzi i przeszyłał go na poczzte czy co
"głupie pytanko"

jasne, że są .. można napisać sobie taki samemu chociażby w delphi...
ale jak ktoś będzie miał FW to pewnie maila Ci nie wyśle...

takie zycie :wink:
 

Michał Skała

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2003
Posty
9
Ale ja zabardzo się nie znam na programowaniu i chyba nie zrobił by czegoś takiego ja robiłem tylko stronki internetowe ale nigdy nie pisałem nic w delphi i nie znam się na tym
 

alien_hacker

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2003
Posty
50
czesc
wysylasz gosciowi trojanka (np. serverek opitxa pro z ustawiona opcja wyslania ip na maila), wpisujesz ip i haslo-jesli zalozyles, wchodzisz w file manager, potem zaglebiasz sie do C:program filesGadu-Gaduusers(ten user) i bierzesz na swoj dysk plik config.dat. potem sciagasz gg password readera(np z www.gg3d.com -jest gdzies w uzytkach do gg) wsadzasz go do folderu z tym plikiem config.dat, odpalasz i klikasz Start. jesli bardziej lezy ci konsola to www.hack.cvx.pl i stamdad sciagnij. wtedy na pulpit gg pass reader i config.dat, wchodzisz Start>Uruchom i wpisujesz "cmd" lub "command" (zaleznie od OS) i wpisujesz w konsoli "gpr config.dat". i masz haselka
<

oczywiscie wszystko robisz jak jestescie w sieci
ew. wysylasz trojanka np. w sobote a w niedziele bierzesz config.dat zeby rozlozyc dlugosc poloczenia na dwa dni
:wink: :wink: :wink:[/b]
 

0x0d

Użytkownik
Dołączył
Maj 4, 2003
Posty
4
:shock:

Jesli gosc to lama to wyslij maila ze zepsulo ci sie gadu gadu bo usunales niechcacy plik config.dat ktory potrzebny do prawidlowego dzialania jest itp itd zbajeruj go i cie wysle ( tym sposobem nabralem wiele osob)

Drugi to napisz program ktory po uruchominiu wysle ci configi na maila przeciez to bardzo proste i na ten sposob nabralem ze 30 osob az zygalem configami i musialem usuwac z kompa bo sie program rozprzestrzenil hehehe i kazdy instalowal "łatke do gadu gadu" :shock:
 
Do góry Bottom