Moniotorowanie

Mosto

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2005
Posty
6
Krótko, jak zrobić w delphi aby nagrywało co się dzieje na pulpicie i zapisywało to w pliku np. avi ??
 

P3rSoFT

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2006
Posty
38
Originally posted by Mosto
Krótko, jak zrobić w delphi aby nagrywało co się dzieje na pulpicie i zapisywało to w pliku np. avi

czy ja dobze widze?
Chcesz napisac program w delphi ktory bedzie wszystko nagrywal? jestem pełen podziwu :faja:
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
przeciez to glupota , bo wkoncu ile nagrasz minut takiego nieskompresowanego avika, ze nie wspomne o wyslaniu tego, zadna skrzynka tego nie lykne ,a serwer ftp musialby byc kilku gigowy
 

Mosto

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 11, 2005
Posty
6
Czyli co nie da się takiego programu napisać w delphi?? Moim zdaniem to nawet sensowne, możnaby np. zgrać z 3 Mb i wrzucić na ftp, trochę by tego było, poza tym całkiem niezły bajer mi by się podobało oglądać sobie co ktoś porabia
smile.gif
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
Jasne ze sie da, widzilaem kiedys nawet komponent do tego. Tyle ze musialbys nagrywac w niskiej rodzielczosci i slabej jakosci, zeby jego dzialanie nie zostalo wykryte, bo to wkoncu trojan a nie hypersnap. No i niestety kompresja tez odpada, bo sporo czasu by to trwalo w zaleznosci od rozmiaru jak i samej maszyny
 
Do góry Bottom