MP3 i mail

smr7

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2005
Posty
53
1)Witam, mam nastepujące pytanie, czy istnieje taki program ktory dopisze np do pliku mp3 (albo niekoniecznie mp3 byle nie exe) taka wartosc aby po odtworzeniu pliku mp3 otworzyl sie takze osobny plik o nazwie np troj.exe ??

2) czy istnieje mozliwosc zindowania trojana z mailem, tak aby ofiara po dostaniu majla na swoja skrzynke tylko go otworzyla i juz ma trojana, chodzi mi oto zebyni nie czeba bylo sie skrobac z zaloncznikiem....

za wszelkie info wielkie dzieki ppozdr...
 

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
smr7:
2) czy istnieje mozliwosc zindowania trojana z mailem, tak aby ofiara po dostaniu majla na swoja skrzynke tylko go otworzyla i juz ma trojana, chodzi mi oto zebyni nie czeba bylo sie skrobac z zaloncznikiem....
wyslij ofiarze spreparowany link po ktorego kliknieciu otworzy sie strona i jednoczesnie trojan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

amnesia

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2005
Posty
8
smr7:
1)Witam, mam nastepujące pytanie, czy istnieje taki program ktory dopisze np do pliku mp3 (albo niekoniecznie mp3 byle nie exe) taka wartosc aby po odtworzeniu pliku mp3 otworzyl sie takze osobny plik o nazwie np troj.exe ??

2) czy istnieje mozliwosc zindowania trojana z mailem, tak aby ofiara po dostaniu majla na swoja skrzynke tylko go otworzyla i juz ma trojana, chodzi mi oto zebyni nie czeba bylo sie skrobac z zaloncznikiem....

za wszelkie info wielkie dzieki ppozdr...
A czy jest taki program, zeby wlamywal sie do kompa nie podlaczonego do internetu, np. przez kabel z prądem ?

...glupie pytanie - glupia odpowiedz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
amnesia:
A czy jest taki program, zeby wlamywal sie do kompa nie podlaczonego do internetu, np. przez kabel z prądem ?

...glupie pytanie - glupia odpowiedz...
nie chcę psuć ale jest ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiela

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 21, 2004
Posty
230
jest
<
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
zbindowac mozna wszytkie rodzaje
ale rozrzezenie automatycznie sie zamienia w wykonywalne pliki typu :
exe bat pif scr itd
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
aha jeszcze jedno wierze ze taki soft jest do wlamania sie poniewaz "geniusze komputerowi" to mowie ale na jakiej zasadzie taki program moze dzialac gdyz nie ma stalego polaczenia ?
 
Do góry Bottom