musicie mi pomóc!!!!!!!!!!!

G

Gisbern

Gość
Słuchajcie.Mam wielki problem...
Od paru dni ktoœ grzebie mi w kompie,zorientowałem sie ze mam trojana wiec wszedłem na stronke i poœcišgałem programy "anty" i...nic.O to chodzi ze nic nie wykryło
Cały czas sobie ktos robi głupie kawały w stylu zwalniania myszki,restartu kompa,głupiej muzyczki z głoœniczka w obudowie itd.Wydaje mi sie ze znalazłem to czego szukałem bo scaner portów wykrył adres IP kolesia ktory sie łšczy do mnie i że to jest NetSpy .Wszystko by było spoko gdyby...pasował do opisu na tej stronce.Nie ma żadnego pliku albo klucza w rejestrze o takiej nazwie żeby pasował do tego opisu...Nie wiem co można dalej zrobić jak ma sie adres IP.Prosze bardzo o poradę bo sam sobie nie poradzę...Probowałem wszyskimi programami i żaden nic nie wykrył..
Co to może być???????????
 
B

b4d4ss

Gość
a masz aktualna baze antyvirow ?



masz firewala ? jesli tak zobacz jakiemu programowi o dziwnej nazwie dales dostep, jak znajdziesz jakis podejzany maly programik zablokuj najczesciej firewall poda ci jego nazwe i lokalizacje wiec bedziesz mogl to gowno wywalic, poza tym bedziesz musial pogrzebac w rejestrze, najczesciej, powtarzam najczesciej ale nie tylko trojanczyki umieszczaja sie w:



hkey_local_machine/software/microsoft/windows/current version/run



a wogole to mozesz sobie sciagnac taki programik o nazwie regcleaner i on ci pokaze dokladnie wszystkie progi ktore sa podpiete pod autostart w calym rejestrze, nawet jak sa w roznych miejscach to jak slabo sie znasz na rejestrze to ten programik powinien ci pomoc to wywalic...

zrob tez tak: jak zobaczysz ze cos sie dzieje wylacz wszystkie uzywane przez ciebie polaczenia z netem typu jakies tam progi, IE i ta cala reszta ( zebys sie nie pogubil ) i odpal tryb ms dos'a i wpisz komende: netstat -a

bedziesz mial cala statystyke sieci aktywnych polaczen i bedziesz mial kolesia jak na dloni.



a wogole to przeskanuj sobie tez porty, wszystkie od 1-65000 i pokaze ci skaner jakie prty masz otwarte wtedy bedziesz mogl sprobowac porownac z baza potrow trojanow, jednakze wez pod uwage ze koles mogl zmienic port na jakis inny, ale jesli jest taki lamuch j3b4nY ze bawi ci sie myszka to raczej nie zmienil.



thats @LL
smile.gif
aha ... i nic nie musimy
smile.gif


a jak juz bedziesz pewien ze masz ipeka tego lola i ze to jest na pewno on to wklej tutaj LOL
 
A

Acidkiller

Gość
Słuchajcie.Mam wielki problem...
Od paru dni ktoœ grzebie mi w kompie,zorientowałem sie ze mam trojana wiec wszedłem na stronke i poœcišgałem programy "anty" i...nic.O to chodzi ze nic nie wykryło
Cały czas sobie ktos robi głupie kawały w stylu zwalniania myszki,restartu kompa,głupiej muzyczki z głoœniczka w obudowie itd.Wydaje mi sie ze znalazłem to czego szukałem bo scaner portów wykrył adres IP kolesia ktory sie łšczy do mnie i że to jest NetSpy .Wszystko by było spoko gdyby...pasował do opisu na tej stronce.Nie ma żadnego pliku albo klucza w rejestrze o takiej nazwie żeby pasował do tego opisu...Nie wiem co można dalej zrobić jak ma sie adres IP.Prosze bardzo o poradę bo sam sobie nie poradzę...Probowałem wszyskimi programami i żaden nic nie wykrył..
Co to może być???????????[/b]
nowe trojany majš opcjie zabijania anty virów w pamięci
 

wowka

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 7, 2002
Posty
6
Jest taki firewall nazywa sie personal firewall na softzone.prv.pl i jak jakis program chce sie łšczyc itp to ci pokazuje port i nazwe pliku która chce go użyć
Jeżeli znasz port trojana to znajdziesz plik który chce go użyć wtedy tylko del plik i po problemie
 
B

b4d4ss

Gość
to samo robi wiekszosc .. np. zone alarm pro pod windoze ...
dostepny na warezach ...
 
R

Rafaello_X

Gość
to samo robi wiekszosc .. np. zone alarm pro pod windoze ...
dostepny na warezach ...[/b]

No cóż, Zone Alarmów nie polecam, gdyż jest już wiele progsów w stylu Zone killer itd. Dobry będzie każdy inny i nowy firewall. Masz IP goœcia? Dawaj tu a odpowiednio go potraktujemy
<
.
 
B

b4d4ss

Gość
chyba ze masz update tego zonea a pojawiaja sie czesto z tego co wiem .. wiec ..
smile.gif

poza tym nie mowimy o wersji darmowej
smile.gif

a jesli juz jest tyle killerow to moge zaprosic chetnych...
217.113.227.143
tylko powiedzcie kiedy macie zamiar to wrzucac bo mysle ze pod line to jednak mi sie nie wbijecie
smile.gif
 
R

Rafaello_X

Gość
chyba ze masz update tego zonea a pojawiaja sie czesto z tego co wiem .. wiec ..
smile.gif

poza tym nie mowimy o wersji darmowej
smile.gif

a jesli juz jest tyle killerow to moge zaprosic chetnych...
217.113.227.143
tylko powiedzcie kiedy macie zamiar to wrzucac bo mysle ze pod line to jednak mi sie nie wbijecie
smile.gif
[/b]

He he, tobie się nie wbiję
smile.gif
, ale co to za problem powiedzieć lamerowi "hej mam fajnš gierkę, zobacz" a to jest np. zbindowany zone killer, i nie mam na myœli naszego kolegi z forum
<
.
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Jak chcesz go złapać to zaopatrz sie w X-NetStata
i czekaj az sie do ciebie połaczy na jakim wiekszym porcie
(tak ci tłumacze port trojana) jak złapisz IP to napisz na forum a morze ktos sie nim zajmie. Jak jest takim kozakiem
to sobie poradzi nie.
 
Do góry Bottom