Muzyka na dyskoteke

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Tak się składa, że w czwartek będzie ostatnia dyskoteka szkolna i ja tam będe Dżejdijował
<


Jeśli znacie jakies fajne kawałki nadające się na dyskoteke to piszcie
smile.gif
Mam juz trochę ale to może być za mało
<
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
energy mix 2000 są wszystkie idealne na dyskoteke xD no ale też przydałoby się trochę wolnych xD
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
no ale wiesz.. nie da się powiedzieć jaką muzę wziąć najlepiej na dyske
<
każdy lubi co innego xP niektórzy rock inni house, dance, jazz, RyCyTyCy, hip-hop, r&b... ale najlepszym wyjściem jest puszczenie zwykłej rypanki xD jak ktoś będzie narzekał to i tak nieważne bo na każdej dyskotece tak jest xP podtrzymuję że energy mix 2000 xD ja lubie 7
<
 

FeniX`cK

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 14, 2008
Posty
1
<div class='quotetop'>CYTAT(The @ 14.06.2008, 19:02) <{POST_SNAPBACK}></div>
Tak się składa, że w czwartek będzie ostatnia dyskoteka szkolna i ja tam będe Dżejdijował
<


Jeśli znacie jakies fajne kawałki nadające się na dyskoteke to piszcie
smile.gif
Mam juz trochę ale to może być za mało
<
[/b]
TECHNO RAVE - discoteca ! Neu ! M2o Compilation Vol 5 Mixed By Provenzano DJ (2007).mp3
sciagniesz z bs'a, wspaniala moim zdaniem kompilacja najlepszych hitow na nowo zmixowanych
<

ogolnie - polecam.
 

Dead

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2007
Posty
36
a ja na Twoim miejscu puscil bym na dysce cos w stylu retro lata 90' xD Gigi itp teraz sie do tego wraca jest mnostwo nowych rmx'ow i przy takiej muzyce mozna sie konkretnie wybawic
smile.gif
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
a tam sprzęt puścisz podkład a ktoś ma zaśpiewać piosenkę. więc coś w stylu "jak to leciało"
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
nie no na dyskotece to zwykle jest techno. Max farenthide jest git np. Slice me nice albo Numer One duzo ma fajnych remixów
 

dadexix

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2008
Posty
8
<div class='quotetop'>CYTAT(grzonu @ 15.06.2008, 1:07) <{POST_SNAPBACK}></div>
nie no na dyskotece to zwykle jest techno. Max farenthide jest git np. Slice me nice albo Numer One duzo ma fajnych remixów[/b]

Pare osob na innym forum po takiej dyskotece powiedzieli mądre słowa:
"Głownie było techno i disco polo - gdyby nie to disco to by nie było zabawy, mniejszość się bawiła dobrze przy techno ponieważ u nas wyrówane(mniej więcej tyle samo osob lubiacych HH co Rock, techno itd.)... A przy disco polo jak się inna muzyka nie podoba to zawsze się można pośmiac... a jak jest %% to tym bardziej disco... oczywiście nie tylko dicso:)"


No bo to prawda - To szkola dyskoteka, a nie jakaś klubowa disco, na takie disco ludzie każdego typu przyszli - bo to w szkole to jakies odpaly, osoby ktore sie zna, jakas dziewczyne latwo wyrwac itd. itp. - A do klubu na disco nie chodzą za bardzo "rockmani" czy "Ci co mają kupe w spodniach"(ludzie typu "Elo, yo ziom! montujesmy cos - miekko!")

Więc na takiej disco musi być zrzóżnicowany klimat by każdemu trafić w gust... Są ludzie(jak ja) którzy przy za dużej ilość techniawy najchętniej dali by w [..] temu co to włącza... A zaś inni to samo ale przy Rapie czy Rocku...

Disco w klubie=Ludzie którzy lubią techno
Disco w szkole=Różni ludzie tacy którzy dyskotek się "brzydzą"
Więc nie powinno się porównywać Disco w szkole do Dyskoteki zwykłej... chociaż by z powodu różnic społeczeństwa i mniejszej(lub braku) ilości %%..

A jak nie tak to możesz mieszać inaczej - muza z disco i... np. "chodz maleńka na maly spacerek" czy inne disco-polo - przy disco każdy ma beke xD
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Ja mam poprowadzić dyskoteke dla 6 klas podstawówki (...) xD Techna to tam za bardzo nie lubią. Disco polo, jakieś hity z radia i właśnie co? Bardziej bym prosił o tytuły piosenek które lecą w radiu nadające się na dyskoteke
<


Z karaoke się nie uda (sprzęt jest) ale wątpie żeby ktoś się do tego zgłosił
smile.gif


Narazie to pozdrowienia emituje jedynie
<
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Z eski mam
<
A może znacie jakieś które już w radiu nie lecą a w sam raz nadają się na dyskoteke xD?
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
"Chcę tu zostać iii zawsze z Tobą byyyć nawet kiedy..." to zawsze leci na wolnych w podstawówkach i dziewczynkom zawsze stróżki po nogach ciekną XD
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
jak to dyskoteka dla podstawówki to smerfne hity
<
 
Do góry Bottom