Myszka się tnie przez Firefoxa ?

Sawantoran

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2010
Posty
10
Mam oto taki problem (a raczej miałem bo jak na razie działa dobrze), że Myszka mi sie co chwile przycina (tak na chwilkę i potem dobrze i znów się przycina i tak cały czas) na początku myslałem że to wina myszki to to ja rozkrecilem wyczyscilem ale dalej źle działała, więc postanowiłem zrestartować kompa i wszystko działało dobrze, dopóki nie włączyłem Firefoksa, wtedy znów zaczęło się ciąć. Zeskanowałem komputer ale nic. Postanowiłem że napiszę na owym forum, ale firefox nie chciał mi się włączyć za każdym razem pisało że firefox jest już uruchomiony i żeby go wyłaczyć albo zrestartować komputer. Często tak mam nie wiem czemu, ale gdy dwa razy klikam na ikonę to zawsze się włącza bez problemu, ale tym razem tak nie było. Wszedłem w menedżer zadań - procesy i wyłączyłem firefox.exe, lecz tam gdzie tabelka CPU miałem 70 parę (teraz mam 05).
Więc jak zapobiec ponownemu problemowi? Ja nie mam pojęcia czy to ja coś zepsułem.


Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sawantoran

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2010
Posty
10
Tylko ,że do dzisiaj działało wszystko normalnie.
Zauważyłem że tnie mi się gdy mam w procesie(tabelka-CPU) więcej niż
siedemdziesiąt. Od czego to zależy?
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
se zainstaluj opere ma mniejsze wymagania ;) i przeskanuj kompa jakims antywirem np nod32 jezeli nie masz zadnego
 
Do góry Bottom