Na pewno prostsze niż myślę, jednak nie potrafię...

stojeden

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2013
Posty
2
Witajcie. Na forum jestem po raz pierwszy i tak właściwie potrzebuję się dowiedzieć jednej konkretnej rzeczy. Potrzebuję nauczyć się, bądź zdobyć jakiś program, który zrobi to za mnie w jaki sposób przechwytywać hasła do witryn. Jednak w moim przypadku nie potrzebuję przechwytywać hasła z innego komputera, czy też innego nr IP, który jest po drugiej stronie miasta... Ja potrzebuję złamać hasła osoby, która LOGUJE się do każdego portalu za pomocą MOJEGO KOMPUTERA. Dlatego sobie pomyślałem (ciekawe, czy dobrze, jako laik), że pewnie nie potrzebuję wielkich narzędzi do złamania takiego hasła, tylko pewnie coś co przechwyci mi hasło i zapisze je np. w jakimś ukrytym folderze na moim dysku. Próbowałem użyć standardowo programu Brutus jednak idąc za solucją obsługi z youtuba nie wszystko mi wychodzi. Proszę o pomoc w tej sprawie i jakiś konkretny sposób, dość prosty najlepiej, który umożliwi mi przechwycić czyjeś hasło w momencie jak będzie się logować NA MOIM KOMPUTERZE. HELP ME !!!
 

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
użyj byle jakiego keyloggera i zastaw go pod swoj komputer - to chyba najszybszy i najlepszy sposób ;) odpuść tego brutusa bo to zwykły syf.
 

stojeden

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2013
Posty
2
dzięki śliczne za szybką reakcję. Jednak hasło "użj keyloggera i zastaw go pod swoj komputer" niewiele mi mówi... Byłbyś tak dobry i stworzył mi szybką mini instrukcję, co krok po kroku powinienem poczynić, by tego wszystkiego na czym mi zależy dokonać...? Wielka prośba z mojej strony!
 
Do góry Bottom