najlepszy antywirus

nazgul992

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2010
Posty
5
Witam. Dawno już nie miałem problemów z wirusami, aż do dzisiaj oczywiście :) Przypadkiem uruchomiłem program który zaraz po odpaleniu skopiował się do plików windowsa, usunął skrót do niego w podglądzie dysku a ja nieświadomy wylogowałem się. Po zalogowaniu okazało się że avast (który narazie mi odpowiadał) nie zareagował w żadnym stopniu natomiast COMODO Firewall od razu zablokował procesy próbujące mieszać w rejestrze. Oczywiście problem załatwiłem z pomocą Hijack i po kłopocie. Jednak na przyszłość wolałbym żeby av odrazu informował o takich prostych wirusach dlatego pytam się co obecnie jest najlepsze- chodzi mi raczej o darmowe, ewentualnie wersje trial. Pozdrawiam, nazgul992
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Program darmowy to nigdy nie będzie pewne zabezpieczenie... Polecam G DATA Total core lub Rising internet security :p

P.S Nieraz są w czasopismach komputerowych :p
 

nazgul992

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2010
Posty
5
RE:

Wg. Komputer Świat liderem jest McAfee, a G-Data za bardzo spowalnia. Zastanawiałem się nad Kaspersky AV- czy nadal trzyma formę? A, i prosiłbym o sam Antywirus bo zapora jak narazie trzyma się dobrze (chyba że jest inny darmowy konkurent).
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
Mi się dobrze sprawdział KIS 2009. Za heurystykę chwalą też McAfee, ale czy to prawda... ;p
 

carmaris

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2010
Posty
9
NOD32, Norton 2010, ClamAV na Windows. Nigdy Avast i AVG. Kaspersky jest niezły, nie spowalnia komputera.

Moje doświadczenia opierają się na stanie sprzed kilku tygodni, teraz mam Nortona i nie jest źle.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Ja osobiście polecam NOD32 lub Kaspersky 2010. Noda używałem zawsze, a Kasperskiego zacząłem ze względu na możliwość leczenia induc.a i muszę przyznać ze jest to świetny antywirus, nie zamula kompa, nie wkurza i jego skuteczność jest również bardzo dobra ;) i również zgadzam się z Proxima :D

PS: Avasta bym w życiu nie zainstalował, kiedyś kumplowi podciepłem trojana właśnie na Avascie i nic. siedział w systemie do czasu formata :D
 

nazgul992

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2010
Posty
5
ROZUM jest najlepszym av
-Dobrze powiedziane, ale zawsze lepiej mieć jakąś pomoc :)

Dzięki za radę. Chyba wybiorę KIS-a 10 bo sporo osób mi go poleca (również poza tą stroną). Pozdrawiam- nazgul992

PS. Temat do zamknięcia ;)
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
-Dobrze powiedziane, ale zawsze lepiej mieć jakąś pomoc
Przy odpowiednim podejściu do kwestii bezpieczeństwa, które niestety wiele osób Windowsa po prostu olewa prawdopodobieństwo złapania czegokolwiek jest bardzo nikłe, przy byciu paranoikiem są równe zeru, więc nie zgodzę się, że ta "pomoc" jest aż taka potrzebna. Wiele osób jednak stwierdza "po co się będę męczył z zabezpieczeniami", a później zgrzyta zębami.

Jedno jest pewne, nawet najlepszy antywirus czy nawet cały pakiet ISec nie jest tak skuteczny jak odrobina myślenia.
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Jeśli mogę Ci coś doradzić to weź sobie KIS 07 odnawialnego

Kod:
Kaspersky - Reset Trial Int.Security v.7.0.0.125
 

sdll

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2009
Posty
17
Polecam Kaspersky Internet Seciurity 2010 lub Norton Internet Seciurity 2010, innych nie polecam.
Warto czasem przeskanować przez skaner internetowy mks_vir
 

nazgul992

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2010
Posty
5
Mirror

Ok, jeszcze jedna sprawa. Mógłby ktoś podać czysty link do Kaspersky 2010 IS resettera? Każdy dotychczas znaleziony ma w sobie jakieś robaki. Pozdrawiam, nazgul992
 
Do góry Bottom