Najlepszy polski keylogger - VisualShockKeylogger

Status
Zamknięty.

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Re: Pomocy! Oo

Originally posted by Ciupa
Wlaśnie, czy w Vsk jest mozliwe zeby server sam sie odpalil w tle? Zeby go nie było widac?
Bo zaczynam sie tym bawic i chcialbym komus to wyslac, ale ten ktos nie bedzie chcial zainstalowac servera, czy to jest mozliwe z Vsk?
Jesli nie to z jakim keylogerem moge to zrobic ? Prosze o pomoc, wynagrodze klikajac pomógl ;-)

Domyslnie skonfigurowany serwer bez bajerow jak instalator czy pokazanie bledu jest niewidoczny przy instalacji.
 

GEBELS-25

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2006
Posty
7
podczas odpalania serwera win wywala mi taki monit:

system win nie moze uzyskac dostepu do okreslonego urzadzenia, sciezki lub pliku. mozes nie miec odpowiednich uprawnien aby uzyskac dostep do elementu.


wspomne jeszcze ze jestem zalobowany z uprawnieniami admina wiec nie powinienem miec problemow!!!
co wy na to?
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by GEBELS-25
podczas odpalania serwera win wywala mi taki monit:

system win nie moze uzyskac dostepu do okreslonego urzadzenia, sciezki lub pliku. mozes nie miec odpowiednich uprawnien aby uzyskac dostep do elementu.


wspomne jeszcze ze jestem zalobowany z uprawnieniami admina wiec nie powinienem miec problemow!!!
co wy na to?

AV?
Dysk chroniony przed zapisem?
Brak Pliku?
 

klen

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2006
Posty
62
to nie dzialaja screeny w VCK?
a jak zmienic IP, zeby ofiara nie widziala prawdziwego?
 

GEBELS-25

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2006
Posty
7
Originally posted by Kornik52+--><div class='quotetop'>CYTAT(Kornik52)</div>
<!--QuoteBegin-GEBELS-25
podczas odpalania serwera win wywala mi taki monit:

system win nie moze uzyskac dostepu do okreslonego urzadzenia, sciezki lub pliku. mozes nie miec odpowiednich uprawnien aby uzyskac dostep do elementu.


wspomne jeszcze ze jestem zalobowany z uprawnieniami admina wiec nie powinienem miec problemow!!!
co wy na to?

AV?
Dysk chroniony przed zapisem?
Brak Pliku?[/b]

anty vir to: AVG free edition
dysk chroniony przed zapisem? moge przeciez instalowac inne zeczy, gdzie moge zobaczyc czy ofiara ma chroniony dysk przed zapisem (mam fizyczny dostep do kompa)?
 

(W)izzard

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2006
Posty
53
AVG pewnie blokuje ci dostęp i dlatego nie możesz stworzyć servera miałem to samo :wink:
 

majere

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
3
wow... troche tu duzo syfu... pokasujcie troche bo 3 godzinki siedzialem i czytalem wszystko zanim sciagnalem w ogole programik, a i tak doszedlem tylko do 27 strony... (wiekszosc wiadomosci to nic nie wnoszace, powtarzajace sie posty :/ )

a teraz mala rada dla poczatkujacych: wiekszosc ludzi wie juz co znaczy jak program skaczy sie instalowac w polowie, nawet z bledem
<
ale jest prosta rada aby wyeliminowac wszystkie podejzenia: "silkrope" programik podpina 2 programy w jeden, vs instaluje sie w tle ukryty a ktos sobie oglada kartke z zyczeniami niczego sie nie spodziewajac. to tak z grubsza

ogolnie mialem jedno pytanie, ale znalazlem odpowiedz na ostatniej stronie, a skoro juz sie zarejstrowalem to stwierdzilem ze cos napisze
<
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
faktycznie, powstał tutaj niezły burdel... następne wersje VSK będą już w następnych topicach.
<

pozdro
 

GEBELS-25

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2006
Posty
7
faktycznie prawdopodobnie to AVG blokuje dostepu do odpalenia serwera, jak moge to obejsc? nie znalazlem w nim jakies funkcji do czasowego wyłączenia, moze w trybie awaryjnym serwer by odpalił?
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by GEBELS-25+--><div class='quotetop'>CYTAT(GEBELS-25)</div>
faktycznie prawdopodobnie to AVG blokuje dostepu do odpalenia serwera, jak moge to obejsc? nie znalazlem w nim jakies funkcji do czasowego wyłączenia, moze w trybie awaryjnym serwer by odpalił?[/b]

Odinstaluj AVG

<!--QuoteBegin-Ciupa

Czy jeżeli komus podesle server to on sam sie zainstaluje, Kornik tak ?

Ofiara musi wlaczyc serwer (czyli kliknąc dwa razy xD).
 

majere

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
3
wspominaliscie cos o stronce we flashu... moge zrobic cala stronke we flashu, ale potrzebuje na to z miesiac, badz przygotuje wam we flashu komponenty do stronki w html'u, jednak sam takowej robic nie bede gdyz nie lubie html'a. Jesli jest potrzeba moge rowniez pomoc w pisaniu samego VSK pod warunkiem ze to jest w c++ a nie w delphi
smile.gif
i pod warunkiem ze chcecie
<
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by majere
wspominaliscie cos o stronce we flashu... moge zrobic cala stronke we flashu, ale potrzebuje na to z miesiac, badz przygotuje wam we flashu komponenty do stronki w html'u, jednak sam takowej robic nie bede gdyz nie lubie html'a. Jesli jest potrzeba moge rowniez pomoc w pisaniu samego VSK pod warunkiem ze to jest w c++ a nie w delphi
smile.gif
i pod warunkiem ze chcecie
<

Serwer pisany jest w winapi, ale w delphi
smile.gif

Zagadam do ciebie.
 

kastrant

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
5
Mam problem wysłałem serwer z 10 osobom kazdy to otworzył i keylog działał jak otworzylimineło z 2 dni i nie działa pomio to że te osoby sa dostepne na gg i nie wiem co sie dzieje.Prosze o szybko pomoc !! :hmmm:
 

Ciupa

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2006
Posty
6
Originally posted by kastrant
Mam problem wysłałem serwer z 10 osobom kazdy to otworzył i keylog działał jak otworzylimineło z 2 dni i nie działa pomio to że te osoby sa dostepne na gg i nie wiem co sie dzieje.Prosze o szybko pomoc !! :hmmm:
Czy zapisałes numer gg (keylogera) na swojej liscie ? Ja polecam filmiki w ktorych jest co i jak zrobić. www.vsk.xorg.pl Pozdrawiam
 

Nameless_666

Użytkownik
Dołączył
Marzec 19, 2006
Posty
1
2 sprawy:
1. wiecie czy keylogger dziala zaraz po odpaleniu kompa (np. jak jest haslo na biosie)
2.chce skonfigurowac go tak zebym u siebie widzial jakie ktos haslo wpisuje w grze (np. diablo )
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by Nameless_666
2 sprawy:
1. wiecie czy keylogger dziala zaraz po odpaleniu kompa (np. jak jest haslo na biosie)
2.chce skonfigurowac go tak zebym u siebie widzial jakie ktos haslo wpisuje w grze (np. diablo )


1. dziala, bios nie ma znaczenia.
2. domyslna konfiguracja wystarczy tylko zmien ikonke
smile.gif
 

GEBELS-25

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2006
Posty
7
witam,
mam problem poniewaz moj mniej mądry brat skasował plik services.exe i teraz przy kazdym uruchomieniu win wywala błąd, co i jak mam zrobic aby to naprawic (skasował mi ten plik poniewaz av informowal o mozliwym zagrozeniu).
POZDRAWIAM
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by GEBELS-25
witam,
mam problem poniewaz moj mniej mądry brat skasował plik services.exe i teraz przy kazdym uruchomieniu win wywala błąd, co i jak mam zrobic aby to naprawic (skasował mi ten plik poniewaz av informowal o mozliwym zagrozeniu).
POZDRAWIAM

Zainfekuj sie jescze raz a puzniej odinstaluj przez konfigurator albo przez deinstalator umieszczony na stronie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom