Naomi 3.2.90

Graf.bartek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2008
Posty
6
Wiem ,ze macie tu masę tego typu tematów, ale przeczytałem wszystkie i żaden nie pomógł. program znajduje się C:\Program Files\rnamfler << tutaj
<
. Został instalowany 2 lata temu więc hasło gdzies wyparowało, a mój ojciec nie może sie zalogować na e-maila i sie wścieka. Gdy chce usunąć pliki z tego folderu Nie można usunąć naomf plik jest używany przez inną osobę lub blablabla ... Więc weszem w Menadżer zadań Windows i zakończyłem proces naomf.exe i inne (procesy dotyczące tego folderu) Ale gdy tylko zakończyłem ten proces on sie od razy włączył
<
. Więc spróbowałem inaczej, chciałem sie zalogować na koncie System. Wyłączyłem komputer, i włączyłem od nowa przed pojawieniem się loga Windowsa wcisnąłem F8 i pojawił sie sie tam taki czarny ekran z z napisami Tryb Awaryjny itp. Wcisnąłem tryb awaryjny, pojawiały sie jakieś cyfry i litery i sie włączył komputer od nowa i tak w kółko. Więc spróbowałem inaczej weszłem w cmd
wpisałem at 08:09 /interactive "cmd.exe" poczekałem do danej minuty zgasiłem proces explorer.exe (czy coś takiego nie pamiętam) I powyłączały mi się wszystkie programy i znikneły wszystkie ikony z pulpitu który sie wcale nie zmienił, Znikną pasek z menu start. Nie dam rady anie go usunąć ani zmienić hasła i go usunąć
<
. Dlatego proszę jeżeli wiecie o odpowiedz na moje pytanie które brzmi: Jak sie pozbyć tego czegoś co mi od 2 lat uprzykrza życie ???
 

Hunter8484

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 1, 2006
Posty
42
ja to zrobilem wlasnie przez tryb awaryjny


hmm a jakims linuxem nie daloby rady ?
wywalic folder po prostu?
 

Graf.bartek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2008
Posty
6
Dzięki za rady
<
Ale i tak nic nie rozumiem
<
Zainstalowałem tego Combo cos tam i tego drugiego i usunąłem ten program. Jeszcze raz dziękuję za rady.
<
 
Do góry Bottom