Napis na ekranie powitalnym - jak sie go pozbyc

--JURAS--

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2004
Posty
12
Chodzi mi o napis z informacją o tym, ile programów ma uruchomiony dany user (gdy kliknie na "przełącz" a nie "wyloguj".
Chciałbym mieć uruchomiony program tak, aby po kliknięciu <<START -> wyloguj -> Przełącz>> nie było napisane ze jestem zalogowany ani ze mam uruchomione progsy.

Jak mam to zrobić?
Z góry dzięki za help.
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
smile.gif


Chyba Ci o to chodzi "ekran 2":

Start->ustawienia->panel sterowania->konta uzytkownikow->zmien sposob logowania i wylogowania uzytkownikow .... odznacz -> uzyj ekranu powitalnego

logowanie.JPG


aniolek
 

--JURAS--

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2004
Posty
12
Nie, nie. Chodzi mi o to aby nie pojawiał sie żaden napis (zalogowany i ma uruchomionych: x progsów") na ekranie powitalnym.

help me!!! plz.
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
smile.gif


aha, juz chyba wiem, po prostu ma sie uruchamiac automatycznie, bez okienek.

czyli: start->uruchom->control userpasswords2 (wpisz)
pojawi sie okienko Konta uzytkownikow.
dalej odznacz: Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło -> zastosuj.

Pojawi sie kolejne okienko z prosba o wprowadzenie nazwy konta i hasla.
Nazwe konta wybierz swoja ( nie wbudowane konto o nazwie Administrator) a haslo pozostaw puste.

Jesli kiedys system uruchamial sie automatycznie i nagle sie to zmienilo, przyczyna:
NET Framework (Windows update).
Jesli Cie interesuje dlaczego, zobacz tutaj:
Tutaj

z przyciskiem "przelacz uzytkownika" moze byc problem, poniewaz takie automatyczne logowanie jest dla jednego uzytkownika ( nie mam jak sprawdzic poniewaz jestem jedynym uzytkownikiem mojego komputera
<
i takiego przycisku nie mam )

aniolek
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Zdaje się że to nie o to chodzi.
Nie da się tak normalnie ukryć ilości programów jakie uruchomił dany user.
Może pomogłoby coś w stylu rootkita na win, ale AV może się zbuntować :?
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Chodzi pewnie o przelaczanie uzytkownikow - przy przelaczaniu uzytkownikow pojawia sie info o ilosci uruchomionych aplikacji - ale tylko tych co maja zarejestrowane okienka w systemie. Odpal progsa (nie wiem czy chodzi ci o pisanie progsow czy jakies inne aplikacje ktorych uzywasz) bez rejestracji okienka w systemie - nie powinna sie aplikacja wyswietlac przy przelaczaniu uzytkownikow. Jesli chodzi ci o aplikacji innych usterow ktore widac w menager'ze zadan to troche bardziej skomplikowane - musisz na stale odznaczyc ptaszka "pokaz procesy wszystkich uzytkowanikow".
 
Do góry Bottom