NastyXP Beta 9 - [Download]

Status
Zamknięty.

ktos123

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2007
Posty
8
mam takie pytanko jak to sciagnac?
smile.gif
 

jamadry

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2007
Posty
36
wchodzisz na tą strone, klikasz free na dole, czekasz odliczony czas, wpisujesz kod z obrazka, i zaczyna się ściąganie
smile.gif
 

ktos123

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2007
Posty
8
jamadry dzieki ze powiedziales:) ale ja z rapida to wiem jak sciagac (tylko ze mi pisze ze dopiero za 90 dni moze cos pobrac:( nie wiem czemu) mi chodzilo o ten link co jest na 1 stronie DOWNLOAD... Byl by ktos z was tak mily i zapodal by inne zrodlo pobrania?? p.s tylko nie piszcie google:D pzdr all
 

patrykk17

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2007
Posty
5
kilka pytan
wiec tak server jest tylko dl jednej ofiary ale czy moge zrobic tak ze z jednego klijenta zrobie 2 servery i w jednym klijencie beda 2 servy ?? czy musze zrobic np 2 klijenty zeby miec 2 servy??

aha i czasami mam tak ze mam wloczone gg na ktore przychodza info i gg servera i np w nasty server jest dostepny kilkam polocz i nic sie niedzieje przychodzi tylko wiadmosci ip a potem wiadomosc stat
 

jamadry

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2007
Posty
36
dlatego, że już za dużo ściągałeś plików ;] a z tamtej strony już nie ściągniesz, bo nie działa
smile.gif
o ile się nie mylę, to było to na wcześniejszych stronach tematu. do patrykk17, raczej musisz mieć dwa servery, by zrobić dwa klienty.
 

patrykk17

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2007
Posty
5
mam taki problem z tym czasami server jest dostepny klikne polocz i nic sie niedzieje tylko za pierwsza raza sie polcoze pozniej jak koels wylaczy kompa i znowu wloczy i jest dostepny i klikam polocz nic sie niedzieje -.- czemu ??
 

jamadry

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2007
Posty
36
jakakolwiek przeglądarka --> rar password recovery --> download --> install --> "go!" --> i czekaj xD

[ Dodano: 02-12-2007, 13:52 ]
Originally posted by patrykk17
wylaczy kompa i znowu wloczy i jest dostepny i klikam polocz nic sie niedzieje
no to wyłączył kompa, o ile się nie mylę (a mogę! xD) to ten trojan nie dodaje się do autostartu. jeśli dodaje, to poproś gościa żeby włączył serwer jeszcze raz. no tak to zazwyczaj jest
smile.gif
 

patrykk17

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2007
Posty
5
ale niechodzi oto zle mnei zrozumiales jak te sloneczko jest zlote i klikam polocz to np sie poloczy i rzadze se u kolesia a ostatnio wyslalem 2um innym kolesiom i klikam w te zolte sloneczko i klikam polocz i nic sie neidzieje u drugiego to samo potem wyslalem do jeszcze innego i uniego moglem sie poloczyc oco chodzi ?? gg musze miec odpalone czy co ??
 

patrykk17

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2007
Posty
5
wiem
mam tak w paru folderach pare klijentow i pare serwow ale chodzi oto ze np teraz znikim sie nielocze a jest dostepny koles ktoremu wyslalem pierwszego serwa i uniego zawsze szperalem a teraz jest on dostepny i klikam polocz to juz niemoge sie poloczyc

nawet jesli wypakowalem na nowo nasty zrobilem nowy serwer i wyslalem kolesiowi on odpalil byl dostepny klikam polocz i nic ;/
pozniej znowu zrobilem nowy server juz z innego klijenta i wyslalem typowi i moglem sie znim laczyc czemu tak jest ??
 

patrykk17

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2007
Posty
5
pytanko male czy jak utworze np server i jak zmienie mu nazwe np na zdjecie albo setup to czy wtedy jak wysle go ofiarze to ebdzie dzialal ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom