Nasza klasa i wysyłanie zaproszeń.

jedrzej152

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2010
Posty
4
Witam. Marny ze mnie "Haker" czy informatyk więc piszę tu. A więc czy dało by radę napisać jakiegoś bota lub skrypt który by na naszej klasie zapraszał ludzi. Tzn wpisuję miasto wiek i on wszystkich zaprasza. Potrzebuję to do reklamy a ręcznie raczej ciężko się zaprasza kilka tysięcy osób. Zależy mi też na tym żeby nk tego nie wykryło. Prosił bym o w miarę proste odpowiedzi.
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Dać by się dało ale trudno, raczej jest to bliżej nie wykonalne. Zapewne nikt Ci tego nie zrobi ale kto wie. A co do wykrywalności to ominąć się jej nie da ponieważ nawet jeśli program by był nie wykrywalny czy jego działanie to efekty (tysiące zaproszonych w kilka sekund!) były by widoczne, być może tak częste zapraszanie było by blokowane przez stronę ale tego nie wiem.
 

jedrzej152

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2010
Posty
4
A rozumiem. W takim układzie dzięki. I jeżeli by wam się jednak coś udało wymyślić to czekam.
 

jan64

Użytkownik
Dołączył
Listopad 28, 2009
Posty
49
dalo by sie, wystarczy napisac program ktory:
polaczy sie z celem, zaloguje na konto, wyszuka osoby w bazie, i po kolei (z losowym opoznieniem) bedzie zapraszal.
Mozna to nawet w php napisac ;)
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Da się ale czy ktoś to zrobi? ... Właśnie.
Losowe opóźnienie? To i tak jest wykrywalne? Nikt by 10 czy 15h. nie zapraszał znajomych. Do wyłapania, ale jak mówiłem da się tylko trudno by było.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Losowe opóźnienie? To i tak jest wykrywalne? Nikt by 10 czy 15h. nie zapraszał znajomych.
Jest to wykonalne jeżeli zaprogramowano by ruchy człowieka, tzn. sprawdzanie zdjęć co jakiś czas, pisanie komentarzy w profilach o innych treściach, wylogowanie się na np. godzinę, ponowne zalogowanie się, napisanie prywatnej wiadomości o sprawdzanie w szkole i tak dalej. Jednak w chwilę nie zaprosisz dużej ilości znajomych bo dostaniesz bana. Za pewną kwotę mógłbym Ci to napisać ale to "pewna" kwota, trochę więcej niż dajesz na tacę ;).
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
O tym że to wykonalne pisałem od początku.
PS
Jeśli się tego podejmiesz nie zapomnij dodać wylogowywania się co jakiś czas. AFK-i też pewnie by się przydały. Treści informacji mógł by podawać klient... itd. zresztą pewnie wiesz co trzeba wcisnąć w ten program.
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Rzeczy publiczne to publicznie, ale myślę że jeśli mowa o forsie to proponuje zacząć temat na privie.
 
Do góry Bottom