Neostrada-Ping ??

DiCarlo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2006
Posty
109
Witam panowie mam wielki problem postaram sie wam przyblizyc problem mianowicie :
1.Mam neostrade 512 kb/s sredni ping mialem 40-80 A transfer Downloadu 68kb/s Up 32kb/s
2.Wczoraj formatowalem komputer bo myslalem ze jest na nim duzo syfow i net wolno sie kulał mianowicie transfer 8kb/s-15kb/s ping 340-450
3.Testowalem lacze na internetowych stronkach wyszło mi ze mam Neo 256

Oczywiscie po Sformatowaniu Wszystko jest dalej do d*py te transfery pingi itp :/

Chcialem sie zapytac w czym moze lezec ten przeklety problem,poniewaz nie daje mi on zyc prosze o pomoc i wspolne zaangazowanie Dziekuje i pozdrawiam ;/
 

DiCarlo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2006
Posty
109
Nie uwierzycie miła uprzejma pani powiedziała mi uwaga!! Ze wina lezy po ich stronie.Tak dobrze przeczytaliscie neostrada przyznala sie do bledu ale h*j pierdo**e ich koncze z nimi konczy sie umowa to niech innych ludzi w hu*a leca dzieki panowie
smile.gif
:faja:
 

szymcioooo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 7, 2007
Posty
113
Dodam swoje trzy grosze ja również miałem taki problem i zadzwoniłem do nich a oni powiedzieli że to ich wina i to kwestia miesiąca! Tak więc oczekuje
smile.gif
Bo np. w godzinach szczytowych wejść przykładowo na nasza-klasa jest trudno ;d
 

bercik156

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 16, 2008
Posty
9
na 2 ale ten drugi to można powiedzieć że nie aktywny a i mam livebox jeden podłączony przez usb a drugi bezprzewodowo główny jest oczywiście podłączony przez usb i jest mój
 
Do góry Bottom