Neostrada

Crazyhool

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
21
Witam
Gdzie co i jak namieszac by neo poszlo na MDK ? Wiem ze mam zapisac 'speedtouch......." w jakims katalogu ale w jakim i gdzie ?
Prosze sie niesmiac
<
 

Crazyhool

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
21
Heh a tak calkiem z innej beczki to co zrobic jak lin mi webcama niewykryl? cam jest media-tech mt408. skad wziac stery do tego?
<
 

Andrevus

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2002
Posty
213
a moze wykrył i tylko Ty o tym niewiesz. wpisz w konsoli lsmod, podłącz kamere i znow wpisz lsmod, jeśli załadował moduły odpowiednie o to odpal program do komuniakcji z kamerą np. camstream albo xcam
 

Crazyhool

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
21
<
No w konsoli jak to wpisuje to nic sie niedzieje. a co do usb to musi byc ok bo neo mam na usb i modem wykryl bezproblemowo. :-x Przy dobrych wiatrach moze tak na swieta bedzie mi lin dzialal tak jak powinien
<
Jak ktos ma taka cam (mediatech MD-408) i mu lazi to prosze o helpa
<

I jeszcze jedno mam pytanko. Na onecie by kam poszedl musi byc directx da sie to jakos obejsc bo onet twierdzi ze nie
<
 
G

Guest

Gość
Originally posted by Crazyhool
I jeszcze jedno mam pytanko. Na onecie by kam poszedl musi byc directx da sie to jakos obejsc bo onet twierdzi ze nie
<

Nie wiem co rozumiesz przez "obejscie", ale nie ma directx na Linuksa, ani jednego klona.
 

Crazyhool

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
21
no mialem na mysli to by jakos wlaczyc kam na onecie ale w sumie to tego do szczescia niepotrzebuje
<
 

Crazyhool

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
21
Qrde ja to total zielenina w linie jestem bo nawet niewiem gdzie otworzyc u ten katalog do ktorego mam stery z modemu dac.Wyczytalem ze musze rozpakowac pakiet speedtouch-07-12-2003 do takiego samego katalogu ale ja gdzei on ma byc
<
HELP :oops:
 

Crazyhool

Użytkownik
Dołączył
Luty 24, 2004
Posty
21
Zrobilem tak jak pisza na tej stronce co Raven podal i nadal echo
<
JUz niewola o mikrokod ale jak instaluje ten pakiet to jakis blad wyskakuje.Niby jest ok ale nadal nielaczy mnie
<
 
Do góry Bottom