netcut

Grzem

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
55
pare osób w mojej sieci mnie wqrza więc ściągnąłem sobie netcuta i jakieś biblioteki które były do niego potrzebne ale gdy próbuje go włączyć wyskakuje mi to

Nie znaleziono punktu wejścia procedury packetgetinfo w bibliotece packet.dll[/b]

co mam zrbić zeby działało (mam shita xp jakby co)[/code]
 

klen

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2006
Posty
62
mam ten sam problem
<
 

Daw1deX

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2006
Posty
59
Ja mam ten sam problem.....netcut działa do czasu zainstalowania nowego Winpcapa (czyli tej biblioteki) po zainstalowaniu tego jush nie..
<
było tyle razy wałkowane to na temat tego programu i nigdy nie padła konkretna odpowiedz....tak na marginesie mi ten program nie działa.....odcinam i nic...dalej jest...możesz użyc innego programu np. approxin albo podszyć sie pod jego IP-spoofing (jeśli znasz jego wewnętrzne IP to prościzna) wtedy jak ty przejmiesz jego IP to jego odłaczy ponieważ nie mogą mieć 2 osoby w Lanie tego samego IP wewnętrznego bo wtedy któregoś odłaczy...
<



Jak pomogłem wcisnij pomógł....
<
:p:p
 

Grzem

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
55
Originally posted by Daw1deX
Ja mam ten sam problem.....netcut działa do czasu zainstalowania nowego Winpcapa (czyli tej biblioteki) po zainstalowaniu tego jush nie..
<
było tyle razy wałkowane to na temat tego programu i nigdy nie padła konkretna odpowiedz....tak na marginesie mi ten program nie działa.....odcinam i nic...dalej jest...możesz użyc innego programu np. approxin albo podszyć sie pod jego IP-spoofing (jeśli znasz jego wewnętrzne IP to prościzna) wtedy jak ty przejmiesz jego IP to jego odłaczy ponieważ nie mogą mieć 2 osoby w Lanie tego samego IP wewnętrznego bo wtedy któregoś odłaczy...
<



Jak pomogłem wcisnij pomógł....
<
:p:p


Wiesz może gdzie moge przeczytać jakiś artykuł lub faq o spoofingu?? raz próbowałem to zrobić ale coś mi sie tak zwaliło że az musiałem odinstalowywać karte sieciową
 
Do góry Bottom