Newbie, a sql injection

wick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 3, 2012
Posty
2
Witam mam problem bo kompletnie nie wiem od czego zacząć chciałbym nauczyć się jak znaleźć sql injection. Jestem kompletnie zielony, a potrzebuję tego ;) Byłbym bardzo wdzięczny za każdą pomoc. Z góry dziękuję pozdrawiam.
 

donhubix

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2009
Posty
20
Hey

Jezeli chcesz sie nauczyc SQLi w celu zdjecia tylko jednej strony to wrzuc adres, powiem Ci czy dasz rade i czy warto poswiecic (a raczej tracic) czas. Jezeli interesuje Ciebi idea SQL'i to z pewnoscia lektura, ktora Tobie zadam bedzie przyjemna.

Na stronie uw-team.org masz zestawy wykladow w postaci multimedialnej (strona ta ma rowniez kanal na yt). Zacznij od obejrzenia serii "HTML5", pozniej obejrz wyklady z serii "Kurs MySQL". Kolejny krok to "Kurs PHP"- juz w 8 lub 9'tym wykladzie poruszana jest integracja PHP z Baza danych SQL. Jako ostatnia serie obejrz "Bledy w PHP" gdzie poruszane sa tematy wlasnie SQL Injection-wlacznie z przykladami na wczesniej zpreparowanych stronach (do sciagniecia).

Note:
1) W sumie jakies 40 filmikow po 10 minut. Kilka godzin i doedukujesz sie w wielu dziedzinach.
2) Nie mysl ze zrobi to z Ciebie mistrza. Owszem, jezeli zrozumiesz wszystko to z pewnoscia bedziesz mogl korzystac z G'Dorksow w celu znalezienia prostej to popsucia strony.

Pozdrawiam i Powodzenia

hub~
 
Do góry Bottom