Newbie

Paweleqqk

Użytkownik
Dołączył
Maj 5, 2013
Posty
3
Witam. Tak jestem nowy, chciałbym zapoznać się z tajnikami hackingu, nie uważam, że go umiem, lecz.. Tak, wiem, i jestem nastawiony na dużo lat ciągłego uczenia, i tutaj mam pytanie, zależy mi na łamaniu zabezpieczeń na stronach, więc do tego najprzydatniejszy język to HTML, i go mam się zacząć uczyć tak? Bo mam jeszcze gdzieś nawet kupioną książkę c++ ; )
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Jeśli interesuje Cię webhacking to: php, sql, js.
Jeśli interesuje Cię pisanie malware(trojany, keyloggery, botnety) to: c/c++.
 

raf raf

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2013
Posty
2
Witam szukam pomocy mój laptop chyba ma trojan Fujitsu Siemens amilo a mianowicie uruchomia się normalnie lecz kiedy chcę wejść na mój profil lub profil kogoś innego podczas rozruchu to myszka ani klawiatura nie reaguje pomocy czy jest tu jakiś magik
 

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
Witam szukam pomocy mój laptop chyba ma trojan Fujitsu Siemens amilo a mianowicie uruchomia się normalnie lecz kiedy chcę wejść na mój profil lub profil kogoś innego podczas rozruchu to myszka ani klawiatura nie reaguje pomocy czy jest tu jakiś magik
Pobierz Kaspersky Rescue Disc stąd http://rescuedisk.kaspersky-labs.com/rescuedisk/updatable/kav_rescue_10.iso, wypal na płytę przez Nero Burning (lub cokolwiek innego do wypalania), włóż do napędu, zresetuj komputer i zeskanuj komputer. Kaspersky RC jest łatwy w obsłudze, dasz sobie radę ;). Wyświetli Ci listę malware, poklikasz parę razy "delete" i koniec. Jeżeli po reboocie komputer nie uruchomi się z płyty to musisz w BIOSie ustawić priorytet uruchamiania komputera, musisz ustawić napęd CD/DVD jako pierwszy w kolejce i uruchomić ponownie.
The system bios can usually be entered on boot, usually by pressing the F1, F2, F8, F10 or DEL key.
Kup sobie jakiegoś dobrego antywirusa, nie wiem, Kaspersky, Eset nod, czy co tam teraz jest w modzie ;)
 
Do góry Bottom