nie moge sie polaczyc z kilkoma stronkami, co robic?

adiirl

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 12, 2012
Posty
3
Witam wszysttkich!
Mam jeden problem i nie moge go rozwiazac. A wiec chodzi o to ze nie moge polaczyc sie z kilkoma stronkami, mieszkam za granica w irlandi a wlasciciel stronki jest z polski, w pewnym sesie rozwiazalem problem uzywajac programu hotspot shield(program ktury zmienia ip) i przy uzyciu tego programiku moglem wejsc na ta stronke, aha dalem ta stronke znajomym z polski i oni mogli sie polaczyc bez problemu. Moj problem i pytanie jest takie, Co zrobic bym mogl laczyc sie bez tego programu? Czy mam cos zmienic w ustawieniach routera? Jeden ze znajomych mowil mi cos o portach ze sa boblokowane ale nie wiem o co mu moglo chodzic? :)
Z gory dzieki i czekam na wasze odpowiedzi, pozdrawiam ;)
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Wchodzisz na http://ninjaproxy.cc/ i tam wpisujesz adres strony i każdą będziesz miał, nawet jak jest zablokowana na komputerze/serwerze ISP. Zaznacz tylko żeby przesyłało cookies i wyświetlało skrypty.
 

adiirl

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 12, 2012
Posty
3
no spoko dziala mi tez dzialala ta stronka przez ten program, ale tu chodzi o gre tez, ze chce sie polaczyc do servera ich i ni emoge sie polaczyc, na stronke spoko jest dalo sie wejsc przez ta strone co mi podales ale i tak lipa bo do servera sie nie moge polaczyc zeby grac :(
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
Możesz mieć zablokowany jakiś port na routerze i jego odblokowanie może Ci pomóc, nie wiem co to za gra, więc ciężko mi powiedzieć, ale rzadko trzeba odblokowywać porty jak jesteś klientem gry, a nie serwerem, więc to raczej nie to. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się że Twój dostawca blokuje jakieś strony/serwery(w tym serwer gry), niż masz zablokowany port na routerze. Czasami klient gry może korzystać z proxy, ale prawdopodobnie jakość połączenia nie będzie zbyt dobra. Najlepiej jak by Ci jakiś znajomy z Polskim który ma zewnętrzne IP udostępnił swoje łącze, w FPSa tak nie pograsz, ale jak gra nie wymaga szybkiego synchro to może się udać.
 

adiirl

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 12, 2012
Posty
3
to jest prywatny server, nie to ze wiesz gra taka jak wow albo cos, dzwonilem do dostawcy internetu i powiedzieli ze on maja odblokowane wszystko, aha no i podalem im stronke i oni tez nie mogli sie polaczyc, czyli wynika na to ze ten koles ma cos nie tak chyba, przynajmniej mi sie tak wydaje. A jak sie odblokowywuje te porty?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom