niedostepny/niewidoczny

Lolqus

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2005
Posty
10
eLo , znacie jakis program co widzi czy dana osoba jest niewidoczna czy niedostepna ...? niechodzi mi o pomoce w stylu "WEZ JEJ IP I PINGUJ"
czy da sie to sprawdzic jakims programem , LUB czy da sie zobaczyc jezeli wziela STATUS TYLKO DLA ZNAJOMYCH ?
prosze pomozcie ..
 

M4rine

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2004
Posty
15
watpie niby jakim sposobem?
<
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by kul3k
Starsze wersje KADU mają taką "opcje" :)

Pozdr.
to że kadu miało to nie znaczy że teraz działa.... ale fakt, da sie, nie wiem jak bo nie potrzebne mi to ale da się ;]
 

__X__

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 3, 2003
Posty
57
Originally posted by Lolqus
czy da sie to sprawdzic jakims programem , LUB czy da sie zobaczyc jezeli wziela STATUS TYLKO DLA ZNAJOMYCH ?
prosze pomozcie ..

To już kiedyś było na tym forum.

Bierzesz robisz sobie nowy numer GG. Piszesz jakies bzdety (denerwujesz tą osobe), robisz poprostu tak żeby zablokowała ten numer GG. I potem sprawdzasz. Jeśli jest niedostąpny to jest niedostępny :) a jeśli ma znaczek że jesteś zablokowany to znaczy że osoba jest na GG.
 

Lolqus

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2005
Posty
10
ehh KaduSpy ... teoretycznie dziala
<
nawet sa screeny , mam win XP i nic nie pisze co i jak ; f tylko linux .. czy wie ktos moze jak to zainstalowac zeby DZIALALO ? prosze czy moglby mi ktos pomoc "krok po kroku" ? daj ktos gg to b wazne dla mnie .. ZLITUJE SIE KTOS?
<
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
1. WALQ - kadu spy dziala jak najbardziej
2. sa 2 sposoby pewne albo ekg - doszla mozliwosc, lub KADU !! ;] masz 100% pewnosci pod winshita wiecej zabawy niz to warte ;]

3. cygwin czy tylko on potrafi az tyle "zemulowac" hm
 
Do góry Bottom