Nieuruchomiony trojan

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Siemka!!! Mam na sieci takiego goscia który ma win xp a karzy (koto ma win xp) wie ze jezreli sie instaluje siec lokalna automatyczie sie plik taki udostepnia do pelnego odczytu
smile.gif
wiec ja sie tak zastanawaim czy mozna mu tam trojana wrzucic i zeby trojanik juz dzialal a ja zebym si ejuz bawil
smile.gif
Za wszystkie wpisy dzieki :!: :!: :!: :!: :!:
 

Slabeusz

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2002
Posty
47
Nie da rady
Ofiara sama musi uruchmic tego trojanak
BTW:Czytalem gdzies w necie ze sa pomysly na trojana ktury uruchamial sie sam na kompie po okreslonym czasie......hmm poczekamy zobaczyy
smile.gif
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Chmmm szkoda bo wlasnie wczoraj odkrulem ze mam takich gosci w sieci ze 3
smile.gif
i szkoda takiej by okazji stracic
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
DA SIE (jesli masz dostep do calego C:

umiesc trojana w pliku autostart i po krzyku
ale musisz miec dostep chodzby do katalogu WINDOWS =P
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
chmmm to juz sam wymyslilem ale on ma udostepnione tylko 1 plik i to niejest windows
<
są jakies inne możliwosci??
 
G

Guest

Gość
Originally posted by James
chmmm to juz sam wymyslilem ale on ma udostepnione tylko 1 plik i to niejest windows
<
są jakies inne możliwosci??


jesli znasz chociaz podstawy np. c++ to zrob plik .exe ktory by otwieral trojana. czyli gostek ma trojana ( jesli jeszcze nie ma to gorzej ) i ty dajesz mu w prezencie normalny programik ktory nie jest virusem i mowisz ze to np. jakas tam najnowsza wersja xxxx, ale u ciebie niechce sie zainstalowac. wcisnij mu jakis kit i jesli otworzy to wtedy uruchomi sie trojan.
 

m4k3r_x

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
160
U mnie w sieci lokalnej byl debil, co mial caly katalog WINDIWS udostepniony na pelny >:>

Hehe... Wystarczy poszukac, moze sie cos podobnego przydashy komus...
 
Do góry Bottom