Niewidoczna partycja ntfs

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
Kilka dni temu zianstalowałem Xubuntu, juedank miałem z nim kłopoty i m i się niespodobał. Usunąłem partycje (ext i swap). Zmieniłem je na ntfs. Poczym z konsoli usunałem bootloadera (GRUB`a). Wszystko by było pieknie, gdy bym widział ta partycje ntfs na ktorej wczesniej "goscił" pingwin. Jednak winda jej niewykrywa. W czym jest problem? jak go naprawić?

tHx z gory..
 

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Originally posted by lade
Kilka dni temu zianstalowałem Xubuntu, juedank miałem z nim kłopoty i m i się niespodobał. Usunąłem partycje (ext i swap). Zmieniłem je na ntfs. Poczym z konsoli usunałem bootloadera (GRUB`a). Wszystko by było pieknie, gdy bym widział ta partycje ntfs na ktorej wczesniej "goscił" pingwin. Jednak winda jej niewykrywa. W czym jest problem? jak go naprawić?

tHx z gory..

Wydaje mi się, że jak wgrasz sobie partition magic możesz go znaleźć tutaj.
Jak go zainstalujesz na górze masz pokazany taki długi pasek odnośnie partycji. Twoja partycja powinna się tam znajdować a raczej miejsce puste, które nigdzie nie należy. Jest na dysku ale nie ma go w żadnej partycji to tak jak byś miał 80 gb a jak byś zliczył wszystkie partycje razem maszn np 60 gb. Bo te 20 (nie całe 20) masz nie używane po za partycjami. Ja tak miałem i właśnie tym programem naprawiłem. Jest banalnie prosty więc nikt nie powinien mieć z nim problemów.

Jeżeli nie pomogło pisz dalej postaram się pomóc.
 
Do góry Bottom