niewidocznosc w gg

jojo2002

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 2, 2003
Posty
20
ja poznac czy ktos jest niewidoczny albo niedostepny. moze sa jakies wtyczki go powergg. jezeli tak to prosze o linka albo chociaz dokladna nazwe.
 

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
http://list.ziew.org/mailman/private/ekg-d...ril/000942.html
Czytaj, i klikaj na górze
Next message: [ekg-devel] wykrywanie niewidocznych
smile.gif
Dowiesz sie wiele ciekawych rzeczy. ;]
 

Lukassso

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2003
Posty
20
Na PGG jest taka wtyczka o nazwie INWIGILATOR. Tam sprawdzasz kto jets niewidoczny a kto nie dostępny
smile.gif
Powodzenia
 

jojo2002

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 2, 2003
Posty
20
Originally posted by Lukassso
Na PGG jest taka wtyczka o nazwie INWIGILATOR. Tam sprawdzasz kto jets niewidoczny a kto nie dostępny
smile.gif
Powodzenia

w inwigilatorze nie pokazuje kto jest niewidoczny albo ja jestem tempy. tam jest tylko "niedostepny/niewidoczny" jak ktos ma opis.
 

Lukassso

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2003
Posty
20
zaznaczasz delikwenta na Inwigilatorze i jeśli w okienku Adres IP pojawia sie IP to znaczy że koleś jest niewidoczny a jeśli nie ma tzn że jest niedostępny
<
W każdym razie u mnie to działa
<
 

jojo2002

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 2, 2003
Posty
20
niesatey to nie jest tak do konca jak mowisz. jezeli delikwent byl dostepny to pokazuje sie jego ip i jesli zrobi sie niedostepny to ip zostaje. jezeli koles od razu wlaczy gg w trynie niewidocznym to nie pokaze sie ip.
 

Lukassso

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2003
Posty
20
Dziwne....u mnie bez względu czy był dostępny czy od razu był niewidoczny to pokazuje się IP. Może dlatego że ja mam najnowsze PGG
<
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
Jojo2002 ma racje ! IP zostaje jesli ktos z dostepnoego zrobi sie niedostepny
a jesli ktos wejdzie odrazu na niewidoczny to nie ma jego IP !!
i mozesz sobie sciagac nwoa wersje ale i tak nic takiego nie ma, sam mam najnowsza wersje .
NIE OKLAMUJCIE SIE
<
 

--==Yogi==--

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
137
Napisalem kilka postow to samo co niunio to dziadostwo oszukuje nei da sie w 100% sprawdzic kto sie ukrywa a kto nie. jesli ktos ma status to ma status niewidoczny a jesli ktos sie wlaczy i za moment wylaczy bedziesz mial jego ip co nei oznacza ze jest na gg.
 

Lukassso

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2003
Posty
20
Ja nie kłamię !!! Naprawdę tak jest !!! Nie wiem czemu bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem :idea: Inna sprawa że ja tylko sprawdzam jedną osobę czy jest niewidoczna z całej listy kontaktów i to tylko czasami
<
Hmmm.......muszę popatrzyć...
 

beaver

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
20
Mozesz napisac w jaki sposob sie laczysz ?? Moze to ma cos do rzeczy?? Moj inwigilator tez oszukuje...
 
Do góry Bottom