Niewykrywalny Ip

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Mam pytanie czy jest taki sposub zeby kiedy ktos ma firewalla (ktory pokazuje ip tego kto sie wlamuje) muj adres(to ja sie wlamuje
smile.gif
) niezostal podany ale zostal podany adres np mojego kumpla
smile.gif
 

Gozda

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2002
Posty
317
Windows

Zpod windowsa ci sie raczej nie uda zaspoofowac zadnego ip, no chyba ze jestes jakims geniuszem
<
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Ja probowalem ip zaspoffowac z pod windy i nic nie umialem , tzn nie staralem sie jakos specjalnie ale jak zobaczylem ze nie moge to wszystko rzucielm, ale jakby ktos znalazl sposob to prosze o kontakt( chodzi o spoffing spod windy)
 

Rbit

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2002
Posty
8
Spoofing z pod windy jest mozliwy, ale musisz byc w tej samej podsieci(LAN) z kompem pod ktory chcesz sie podszyc i musicie byc podpieci pod ten sam Router.
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
Rbit: jaki w tym sens , jak sie podszyjesz za kogos ze swojej sieci ? przeciez IP zew. macie taki sam. a podszycie sie pod wew. IP nie jest nikomu potrzebne.
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Poza tym spofiing w lanie czasami jest nezbyt bezpieczny gdyz jesli adminowie czesto przegladaja co sie dzieje do wtedy moga cos wyweszycale jesli ktos ma lan razem z kumplami to nie ma troblemu, ale np. u mie w lanie jak tylko komus cos nie chodzi to dzowni na specjalna infolnie i wtedy jest przeszukiwanie claej sieci kto co spieprzyl ,jak ja sie raz podszylem po kompa w lanie calkiem nieswiadomie to na drugi dzien dostalem telefon ze mi odetna siec bo prubuje sie nielegalnie do sieci podlaczyc a swoj wlasny ip odstapic komus innemu( czyli ze podlaczam kogos na lewo do sieci :twisted: ) na szczescie wszystko sie wyjasnilo i jeszcze mnie przepraszali 8)
<
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Originally posted by ZEUSik_
Rbit: jaki w tym sens , jak sie podszyjesz za kogos ze swojej sieci ? przeciez IP zew. macie taki sam. a podszycie sie pod wew. IP nie jest nikomu potrzebne.

<
:D Ale przypuśćmy żę ja chce sie wlamac do kumpla z sieci i żeby u tego kumpla pokazana bylo ze naprzyklad to nie ja a inny goscio z mojej sieci ...
Więc co mam zrobić jakieś programy??... zmienić system
smile.gif
 

Rbit

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2002
Posty
8
Do tej metody potrzebne są dwa kompy.
Na pierwszym pingujesz kompa ofiary. Z arp'a wyciagasz jego mac adres.
Drugiego kompa przekonfigurowujesz (mac i ip) identycznie jak ofiary. Drugi komp musi byc uruchomiony ale nie podłączony do sieci.
Z pierwszego kompa atakujesz ofiare atakiem DoS. Gdy ofiary komp padnie lub sie zblokuje, podłączasz drugiego kompa do sieci.
Drugi komp wysyla garp'a, routery sie przekonfigrowują i nikt nie zauwaza nawet jak sie podlaczasz.
 
Do góry Bottom