niezabezpieczona siec

teegan

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2009
Posty
1
witam
mam taka sprawe. nie znam sie raczej na internecie i komputerach itp. ale mam laptopa i niedawno brat oddal mi karte sieciowa zewnetrzna i dzieki niej laptop wykrywa okolo 8 sieci. nie sa one zabezpieczone ale nie moge sie polaczyc. tzn z siecia niby laczy ale internetu nie ma a na dole tam gdzie sie wyswietla stan polaczenia jest taki wykrzyknik w zoltym trojkacie. jak wchodze na polaczenia sieciowe to jest niby podlaczone ale dostepu do internetu nie ma. da sie cos z tym zrobic?? te sieci ktore wykrywa naleza do moich sasiadow. maja oni antene na dachu i odbieraja radiowke, od anteny idzie kabel do routera a od niego do komputera. mozna sie jakos do nich podpiac zebym mogla na laptopie korzystac od nich?? dzieki z gory
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
1.Mac nie wpisany w baze danych= Ograniczenie łącznosci
2.2 takie same adresy mac= Ograniczenie łącznosci (lub kolizja adresow...zalezy co windows wymysli)
3.Zły adres ip= dhcp przypisuje zły adres. Kismet wyskanuje ci odpowiedni adres.(mozliwe tez ze dhcp jest calkiem wylaczone)

I nikt nie twierdzi ze jesli jest siec WiFi,to odrazu musi bys polaczona z internetem...
 
Do góry Bottom