Niezabezpieczone Sieci Wi Fi

F!n4L_

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
8
Witam
Mam w posiadaniu Laptopa
Acer Aspire 3003LMi
Jedyne co sie dowiedziałem to to ze jest w nim karta Radiowa Technologi Wi Fi i co pisze 802.11 b/g

Byłem na zieolnej szkółce i zgodnie z instrukcjami wł Air Dumpa ale wystąpiły błedy że jest niekompatybilny :/ a na Ethereal gubie się i niewiem co do czego ;/
System mam Win XP
i mam
Mac Adres
Net Stumbler
EtheReal
i Air Dump ;/ ale niedziała z moja karta

Jak mam wejsc do Niezabezpieczonej Sieci Wi FI ? trzeba słuchać wyłapać MAC & IP ok zmienic go w swoim PC i włala podłanczamy się ...
Teraz tak jak wspomniałem Ethereal ma tyle danych ze niewiem co do czego,air dump mi niedziała .... Macie może jakiś program co wyłapie MAC i IP i łądnie mi to pokaze ?? wyglada to jak pisanie o pomoc zebymmiał wszytsko na tacy ale Jak macie instrukcje po PL ethereal z chęcią skorzystam :| mam wokol siebie 7 niezabezpieczonych sieci Wi Fi a jak sie rusze z domu to bóg wie ile jeszcze jest
smile.gif
i chciałbym spożadzić mape
smile.gif
.... Dużo podrużuje i przydał by mi się internet :/
Z góry THX
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
najlepiej to jakbys zainstalowal sobie linuxa i ettercapem wykryjesz IP i mac-i jezeli bedziesz polaczony z siecia
 

huberto6

Użytkownik
Dołączył
Październik 10, 2003
Posty
25
najlepiej sciagnij program CC MAC Address. Pokazuje automatycznie po zeskanowaniu wszystko co jest nam potrzebne... czyli MAC i IP i tylko zostaje nam podmienic przez MacMakeUp adresu MAC'k naszej siecowki i w ustawieniach zmienic adres IP adres bramy itp i lecimyyy
<
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Airsnare, trochę śmieci ale powinien wyłapać, oczywiście musisz nawiązywać połączenia z poszczególnymi kanałami na których działają sieci.
 
Do góry Bottom