Nishica 1.1

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Witam jeżeli ktoś nie wie co to Nishica niech luknie lub powiem w skrócie Nishica to trojan.
Wersja 1.0

Nowa Nishica oznaczona numerem 1.1 lecz jak narazie nie bedzie udostępniona ponieważ jest w fazie testów i po zakończeniu ich zdecydujemy czy zostanie wypuszczona jak narazie możecie zobaczyć ja na poniższych screenach...

okno.jpg

Drugi Screen

Wersja powinna się pojawić wkrótce...
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by MafiAmiX
Rozumiem że nie działa za nat'em :wink:

Własnie staramy sie to wprowadzić i testujemy te technologie
<

Jeszcze jakieś pytania ??
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Jest to w ustawieiach programu przy każdym starcie serwera wyłancza on firewalle.
Teraz to i tak całośc musze jeszcze raz stworzyć chodzi mi o sam kod bo musze zrobic ten Net Nat i to troszke potrwa prawie cały kod w kliencie do wywalenia a kodu jest sporawo ;/ Troszke się pospieszyłem z opublikowaniem tematu ale i Nishicy spodzewac się można jakoś na poczatku Wakacji.. w drugim tygodniu czyli gdzieś poczatek Lipca koniec Czerwca
Powstała też strona programu: TUTAJ Na stronie niedługo powinny pojawić się screeny kazdej z zakładek.. Narazie jest tak jak widziecie nie mam za bardzo czasu jak bede mial to go wykozystuje na to aby program skończyć. Jak widać nawet po samej stronie za dużo roboty tam nie było tylko tak aby strona była.. Tekże należy się spodziewać ze strona zostanie niedługo zrobiona od podstaw i zmieni wyglad ;]
Narazie :papa:;]
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Musze zrobić coś z tymi reklamami na lycosie.. Bo nie wyrobie
smile.gif
ma ktoś pomysł? Co do rekalam??
 

GreEnSnake

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2005
Posty
352
Tak jak juz powiedzial kiela bardzo latwy do obslugi interfejs graficzny, zapowiada sie ciekawie
smile.gif
.
 
Do góry Bottom