Nishica ver.1.0b - nowy trojan.

smr7

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2005
Posty
53
bardzo fajny, szkoda tylko ze niema funkcji - podgladu pulpitu i chodzenia po dysku,

p.s a jak usunąc zainstalowany serwer ???????????????
 

rywin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2003
Posty
237
Komu sie chce sprawdzic tego "nowego trojana". Czy to czasem nie jest jaki kolejny ktory wciska trojany..
 

M4rine

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2004
Posty
15
a gdzie keylogger
<
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by rywin
Czy to czasem nie jest jaki kolejny ktory wciska trojany..


Nie ja nie wciskam trojanów.
To jest instalacja dlatego tylko jeden plik *.exe jakby ktos pytał {:

Może w nowej wersji programu znajdą się takie opcje jak keyloger,podgląd pulpitu czy file menager.
 

smr7

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2005
Posty
53
A kiedy mozna sie spodziewac nowej wersji, wzbogaconej o te niezbedne funkcje. pozdrawiam
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
W wersji 1.1 napewno powinny być już te opcje :] dam znać jak pojawi się nowa wersja trojana.
 

Radar41

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2005
Posty
53
Podoba mi sie oprawa graficzna tzn. wizualnie jest OK.
Widać prosty w obsłudze a to zaleta.
<

Ciutke mało funkcji.Jeśli zrobisz Download to będzie git.
<
 

LICKER

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 19, 2003
Posty
83
hmm trojan sie zapowiada świetnie. Ale mi jest potrzebnie pilnie trojan z funckją łążenia po dysku - upload-owania i uruchamiania programów u ofiary. Tega baaardzo brakuje
<

Ja jestem zielony jeśli chodzi o pisanie trojana wiec moze mi ktos powiedziec w jakim jezyku najlepiej napisać trojana??
A ten Nishica w czem jest napisany
<
i czy udostepnisz jakiś kod źródłowy bo chciałbym zobaczyć co i jak i dlaczego i na jakiej zasadzie
<
 

Narhir

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2005
Posty
8
heh
<
on jest napisany w Delphi z tego co udalo mi sie dowiedziec ;] lecz pewny nie jestem a jezeli znajdziesz w jakis spsoob ten kod w co watpie.. lub.. wzechpotezny tworc tego trojana ;]] zechce.. laskawie sie nim podzielic to mam nadzieje ze tez wrac i zemna.. ale wtedy bedzie bardoz duzych takich " ja "
<
juz jakis czas temu tworcy wyslalem prywatna wiadomosc bez odzewu
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Hehe i wy myśliceie czemu sie nie odzywam no to macie odpowidz:
Kożystam z modemu moje okno na świat to właśnie Modem!
a tepsa nie che mi Neo załorzyć ;/
Teraz o źródłach udostępnie w najbliższym czasie jak wyjdzie kolejna wersja czyli 1.1 ma mase nowych opcji poprawiłem też parę rzeczy, noi dodałem dzwięki :] , jak narazie to męcze się z Screenem i Plikami i daltego nie che wam jej uds no chyba że kolejna Beta :]
 

lo53r

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2004
Posty
88
a zebys wiedzial ze tak
<
tylko nie podam nazwy bo ja kdzieci sie do niego dorwa to bedzie wykrywalny przez AV
<
 

lo53r

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2004
Posty
88
ooo tak zgodze sie tu z Toba RA jest spoko
smile.gif
uzywalem go w polaczenie z kahtem ludzie na infie mieli dosc dobra polewe jak facetowi na rzutniku sie zaczelo dziac to co nie trzeba
<

tylko nie jeste pewien co do tego co tera napiszze ... ale RA jest chyba tylko na lana ??
 
Do góry Bottom