Niskie transfery w Emule.

DrZielony

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 17, 2006
Posty
1
Witam! Przejdę szybko do rzeczy: jeśli emule chodzi mi gorzej niż źle to co mam robic? Ściąganie pliku w porywach jest do 2 kb/s i to jesli mam wielkie szczęście ;/ Czy mozna jakos odblokowac porty tak żeby miec jak bardzo duzo osób ściaganie normalną prędkością czy to zalezy od admina sieci(np. że zablokował porty p2p w ogóle)? ;] Proszę o odpowiedź. Dzięki z góry
smile.gif


Pozdrawiam
 

Rysiek1

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2006
Posty
9
Ja mam to samo a ten link jast śmieszny więcej tam pytań niż odpowiedzi !! Proponuje zrezygnować z Emule bo jak sama nazwa wskazuje ściąga jak żułw a przejść na BitTorent, chwilkę trzeba poświęcić na obsługę ale się opłaca bo jak się zostawi włączonego kompa na nockę to ściągnie sporo a w Emule różnie bywa może być i tak że nocka stracona
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by red_ag+--><div class='quotetop'>CYTAT(red_ag)</div>
Masz Hide, czy Low ID?[/b]
Zapewnoe Low, mało kto ma High ID w tej sieci. Natomiast rozbawiło mnie tłumaczenie ryśka.
<!--QuoteBegin-Rysiek1

Proponuje zrezygnować z Emule bo jak sama nazwa wskazuje ściąga jak żułw...
Mule - (ang.) = osioł. Niewiem gdzie ty w nazwie żółwia widzisz.
smile.gif
Ale ok. Faktycznie powinno sie nazywać Eturrtle
smile.gif


Ja polecam jakiś multisieciowy program. W nich możesz sobie ustawić z jakich sieci ma pobierac a z jakich nie. Bywa że jeden plik pobiera naraz z kilku sieci. Jeśli masz windows, to shareaza przoduje. Na linuksa to chyba Amule ma podobna opcję, ale jeszcze testuję.
 

Dove

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2006
Posty
41
Ja nie wiem dlaczego niektórzy mówią, że eMule ma niskie transfery. Mi osiąga 15-40 kb/sec przy łączu 512 kb/sec.
 

GrzesiuSdwa

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2006
Posty
130
Ja za to nie rozumiem po co ściągać pliki p2p skoro są strony i fora na których masz linki do poszczególnych gier, filmów, muzyki i różnych innych plików a przez to ściąga sie maksymalną prędkością....
<
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Originally posted by Ostryxd
Ja tam wam polecam Bearshare

Sam kiedys mialem osła, ale to nie ma sensu, bearshare ownuje
<
Wsadź sobie Bearshare w d**e.Nie namawiaj nikogo do instalacji tego gówna. Działasz na szkode społeczeństwa!!
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Jak ma szybko działać skoro niedajecie żadnych plików na wymiane? Trza cos udostępniać!! dacie pare filmów i programów,ustawicie "release" i po 2...3 dniach uploadu bedzie chodziło jak rakieta
 

mi16chas

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2006
Posty
10
A niby czemu właśnie BearShare jest zły? Triplex uzasadnij czemu tak myslisz?? ja ciagle sciagam z bearshare`a i film mi sciaga w 4 godziny przy neo 512.
 
Do góry Bottom