Norton 2003 juz niegrozny

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Siema :!: :!: :!: Tydzien temu zainstalowałem sobie Nortona 2003...
Chcialem zobaczyc czy jest leprzy od kaspersky... Oturz nie!!!..
Dzisiaj bawilem sie Juntadorem cafeini i bestplayerem :twisted: :twisted: Wyszedl mi plik ktorego o podziw Norton z wczorajsznim updatem niewykrył :shock: :shock:
<
<

Zrobilem znowu updata i nic przeskanowalem i nic wkoncu niewytzymalem i wlączylem ten plik i tu sie pokazla jakis blad nagle norton sie zamknol a best player sie nieotworzl ... za to mialem przez jakies 2 minuty trojana w kompie odrazu go z tempu wywalilem puzniej przeszdedlem na xp gdzie mam zainstalowany kaspersky on go odrazu znalazl
smile.gif
i wywalil
<
tego best playera zainfekowanego tak samo
<
:D:D:D:D.Ale lepiej sprawdzcie u siebie bo moze u mnie jest takie cos pop******e

I zyli dlugo iszczesliwie:D:D:D.


Wiec norton 2003 moze niekturych plików niewykryyc :twisted: :twisted:



A moral z tego taki ze zulta motorynka jest szybsza od czerwonej
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Ej ludzie!!!!!!!!!!!!!!!! czemu nikt nie odpowiedzial?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Moze chodz ktos sprawdzi czy to dizala??? i powie bo paru to przeczytalo i nik nie odpisal
<
 

omen

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2002
Posty
24
ja tez mam nortona i tez nie wykrywa. pewnie dlatego ze nie wykrywa bindow. moze da mu sie gdzies wlaczyc zeby bindy wykrywal. :wink:

pozdrawiam
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Originally posted by James
Siema :!: :!: :!: Tydzien temu zainstalowałem sobie Nortona 2003...
Chcialem zobaczyc czy jest leprzy od kaspersky... Oturz nie!!!..
Dzisiaj bawilem sie Juntadorem cafeini i bestplayerem :twisted: :twisted: Wyszedl mi plik ktorego o podziw Norton z wczorajsznim updatem niewykrył :shock: :shock:
<
<

Zrobilem znowu updata i nic przeskanowalem i nic wkoncu niewytzymalem i wlączylem ten plik i tu sie pokazla jakis blad nagle norton sie zamknol a best player sie nieotworzl ... za to mialem przez jakies 2 minuty trojana w kompie odrazu go z tempu wywalilem puzniej przeszdedlem na xp gdzie mam zainstalowany kaspersky on go odrazu znalazl
smile.gif
i wywalil
<
tego best playera zainfekowanego tak samo
<
:D:D:D:D.Ale lepiej sprawdzcie u siebie bo moze u mnie jest takie cos pop******e

I zyli dlugo iszczesliwie:D:D:D.


Wiec norton 2003 moze niekturych plików niewykryyc :twisted: :twisted:



A moral z tego taki ze zulta motorynka jest szybsza od czerwonej
Sek w tym ze nie zawsze jest wykrywalny bind Juntadora. Niestety nie sa udostepnione zrodelka ale podejzewam ze rdzen debindujacy moze byc kodowany polimorficznie (tez zaczolem nad czyms takim pracowac) i dlatego byc moze nie zawsze jest wykrywalny - ale tak jak mowie nie jestem tego pewien. Oczywiscie mozna sie bawic w binderki ale nie lepiej uzyc jakiegos Encryptera plikow pe - jest tego full.
 

JemiolA

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2002
Posty
27
Ale czy ktos mi powie dlaczego NA2002 wykrywa bindowane pliki przez Juntadora ? Bo mi wykrywa i wywala 2002 NA
 
Do góry Bottom