Norton i poczta onetu wykrywają prosiaka

domcu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2003
Posty
16
cześc!! mam problem norton 02 i wykrywa prosiaka to samo jest z pocztą onetu wysłałem gościowi serwer ale wróciła do mnie bo onet wykrył prosiaka da się coś z tym zrobić??? aha jescze jedno dajcie chodliwe linki
do Red Spy oraz Yab 2.01 dzieki!!! :twisted:
 

aclen

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2003
Posty
168
1 A probowales bindowac ? czy wyslales to jako zwykly serwer ?
smile.gif


2 Ta swinka moze byc juz tak znana ze kazdy AV ja wykrywa a co do poczty onetu to nie wiem
smile.gif



a linki www.googl.com.pl albo wyszukiwarka tutejszego forum byly podawane w ktoryms TOPICU stronki z narzedziami wiec zajrzyj tam :wink: :wink:


Pozdrawiam 8)
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by domcu
cześc!! mam problem norton 02 i wykrywa prosiaka to samo jest z pocztą onetu wysłałem gościowi serwer ale wróciła do mnie bo onet wykrył prosiaka
Wow, dla mnie szok ;pppp
da się coś z tym zrobić???[/b]
Zbindowac, ewentualnie sciagnac zrodlo prosiaka i samemu cos pozmieniac i jak sie nie bedziesz tym chwalil to byc moze dlugo nic go nie wykryje....
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
heheh jak zes zrobil ze prosiaka wykrywa????
hehehe....

Red-Spy jest na FTP achatesa
 

gnom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2002
Posty
46
Jak zalezy ci na prosiaku to wes go z czyms zbinduj albo wyslij go ze zmienionym rozszerzeniem np: serwer.ex_ i napisz w mailu zeby ktos zminil nazwe pliku(rozszerzenia) na serwer.exe
 

domcu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2003
Posty
16
ftp achtesa

ale kiedy wogóle moge sobie wejśc na ftp jak prółbuje to zawsze pisze że nie udalo się bla ................. (używam Windows Comander) :twisted:
 

Szyms

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2003
Posty
380
Nie jest to wina WC(sam go używam) lecz pewnie wchodzisz jako anoymous, gdy jest za dużo osób to cie wywala.Najlepjej wchodzić w południe lub pużno wieczorem.Jak chcesz mieć login i hasło zapłać achatesowi za płytki lub zrub coś dla stronki .
 
Do góry Bottom