Notatnik a Trojany

TINI

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
7
Jestem na razie poczatkujacy i mam pytanie:


"Czy za pomoca notatnika da sie zrobic trojana?"

Prosze o odpowiedz :roll:


Pozdrawiam Tini
 

SNiFF

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 21, 2002
Posty
372
Originally posted by TINI
Jestem na razie poczatkujacy i mam pytanie:


"Czy za pomoca notatnika da sie zrobic trojana?"

Prosze o odpowiedz :roll:


Pozdrawiam Tini

Nie da sie.
 

jaremo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2003
Posty
63
Za pomoca notatnika mozesz jedynie napisac trojana (sam kod zrodlowy) jednak aby mozna go bylo uzywac musisz go jeszcze potem skompilowac.
 

TINI

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
7
no szkoda...
<


a skad moge sciagnac komplikator delphi?
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Jest roznica miedzy tym w czym sie najlepiej pisze trojany a w czym najlepiej wychodza. Mi sie wydaje, ze w c pisze sie je trudniej, ale za to sa lepsze ;]
 

Pedrosov

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2002
Posty
78
Originally posted by Maverick
Jest roznica miedzy tym w czym sie najlepiej pisze trojany a w czym najlepiej wychodza. Mi sie wydaje, ze w c pisze sie je trudniej, ale za to sa lepsze ;]
A mi sie wydaje ze to nie wazne w czym piszesz bo wazne jaki jest efekt koncowy
smile.gif
Jak bys nawet pisal skrypt dos a byloby to superswietne to dlaczego nie
smile.gif
A ja uwazam ze i tak jest najlepsze delphi bo jest latwiejsze i mozna napisac to samo co w c++ wiec po co sie meczyc nadarmo
smile.gif
 

--==Yogi==--

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
137
Moja rada taka wlacz se kazze i wpisz Delphi6 Enterprise i po sprawie. Dalczego delphi 6 a nie 7 sam mam i jedna i druga wersje jednak uzywam 6 bo wedlug mnie jest lepsza po za tym w delphi 7 srandardowo nie ma socketow a do trojana pszydaly by sie
<
 

Pedrosov

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2002
Posty
78
Originally posted by -==Yogi==--
po za tym w delphi 7 srandardowo nie ma socketow a do trojana pszydaly by sie
<
Ale mozna zainstalowac w delphi 7 pakiet indy i juz masz sockety wiec to nie jest taki problem
smile.gif
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
Qrde, teraz to skreciliscie panowie... buehehehehehe
No to tak, po pierwsze w notatniku da sie napisac trojana, to sa panowie windowScript, php, plik wsadowy DOSa (*.bat) i wiele takich innych mozliwosci, i mozna to w notatniku sklecic - nie mowie ze bedzie latwo...
Tu ktos sie wypowiedzial nawet o skryptach DOSa, ja sie na tym niewiele znam - nie pisze czegos takiego (no chyba ze PHP :) ale da sie zrobic. To sie zwie jezyk interpretowany??(chyba) ale chodzi mniej wiecej o to ze kod programu nie jest kompilowany a kazdorazowo interpretowany - to chyba w kazdym podreczniku programowania ten temat walkuja.
btw: Pedrosov moje gratulacje, jako *JEDYNY* musnales ten temat, czuj sie o range starszy :)
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
Tini nie przejmuj sie!
sciagnij DELPHI 7
i napis zswojego trojanka,
jak ci szybko pojdzie to w ciagu kilku dni mozesz stworzyc prawdziwego zabojce =]
no moze z tym zabojca przesadzilem
<
 

Szyms

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2003
Posty
380
Jak jesteś taki dobry to napisz trojana w notatniku. Nie chodzi tu o progsa który wysunie cd-rom.Chodzi o coś takiego żebyś miał takie same możliwości jak np. w Destruktorze.
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
Jesli chodzi o trojana w notatniku to nie trzeba sie wysilac, VBscript mozna napisac w notatniku, a teraz siegnijcie pamiecia.... jaki worm byl w tym ostatnio napisany??? Czyzby I love you??? Niom I love you byl pisany z notatnika.... Nie wiem czy tu ale przez google na pewno znajdziecie jego zrodla :)
A destruktorem sie nie bawilem, jakos nie mam na takie rzeczy czasu... Za to caeini jakies 2 lata temu - to jest zwykle generowanie kluczy rejestru, generujesz plik reg i odpalasz z przelacznikiem /q (chyba tak to bylo) noi sie wprowadza modysfikacja do rejestru..... zreszta to nie wazne, jesli da sie na zdalnym komputerze odpalic jakis program to jush dalej nie jest to problem - mozna nawet tego destruktora odpalic, o ile ja dobrze mysle ze jest to znoff jakis trojan
 

darksaid

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2003
Posty
25
a moglibyscie mi powiedziec gdzie znalesc kod zrodłowy i jak sie taki kod pisze i co sie robi z tym dalej
 
Do góry Bottom