Nowe IP

KoZaKo

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2012
Posty
9
Zacznę od tego... że byłem HeadAdminem na pewnym serwerze SA-MP'a. Zrobiłem głupstwo i straciłem rangę, zacząłem wyzywać cały serwer ( cud że nie dostałem bana ) Napisałem pożegnanie i odszedłem.
Chciałbym tak jeszcze grać, ale na nowym koncie - czyli także nowe IP. Mam laptopa, brat ma komputer. IP jest takie same jak na komputerze, połączenie przez router. IP stałe, kablówka.
Nie podawajcie mi programów, bo miałem kilka, są jakieś limity, i przed każdym wejściem na serwer i jego forum, trzeba włączać program. Ja chcę aby to IP które zmienię, było już stałym. Dodam że mam Windows 7.

Z góry dziękuję.
 

AMAN.

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 16, 2012
Posty
6
a ja chce gwiazde z nieba..

nie realne.. dzwon do goscia od neta i niech zmienia
 

Vister26

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2012
Posty
5
Najlepiej weź jakąś neostradę od orange czy coś to będziesz miał za każdym połączeniem inne ip(po odłączeniu i podłączeniu kabla do modemu oraz przy restarcie kompa) Nie grałem w SA na multi to nie wiem czy tam cie identyfikują po ip czy po loginie. Jak po loginie to tworzysz konto i masz. A jak dostaniesz bana to robisz nowe już na innym ip.
 

KoZaKo

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 27, 2012
Posty
9
Mówiłem rodzicom, ale oni nie chcą. Mam 15 lat, więc sam nie będę kombinował. Nie ma sposobu ?
 
Do góry Bottom