Nowy Binder Wspomagacz: FFF 1.0

acking

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
51
wlansie ze gowno pisze ;/ nic tam niema ;/ tam jest tylko nius ze jest nowy program no i ww download szczegoly ale nic o av niepisze a forum niedziala ;/
 

wspomagacz

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2004
Posty
48
acking - sam sobie mozesz sprawdzic czy AV go wykrywaja... :|


Z tego co ja wiem jeszcze nic go nie lapie
<
 

djczarny

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2005
Posty
135
a ja mam takie pytanie czy jeśli zbinduje plik dajmy na to jakiegoś trojana który jest wykrywalny z jakimś JPG to czy będzie niewykrywalny ?
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
Originally posted by djczarny
a ja mam takie pytanie czy jeśli zbinduje plik dajmy na to jakiegoś trojana który jest wykrywalny z jakimś JPG to czy będzie niewykrywalny ?
Mysle ze bedzie niewykrywalny :] ale spytaj wspomagacza - on jest tworca =)

ps- thx wspomagacz spoko binder =P
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by djczarny
a ja mam takie pytanie czy jeśli zbinduje plik dajmy na to jakiegoś trojana który jest wykrywalny z jakimś JPG to czy będzie niewykrywalny ?

A jak ma byc nie wykrywalny jak trojan jest wykrywalny pomysl !!
 

Ziem

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 24, 2005
Posty
72
Binder nie jest wykrywalny. Jeśli zbindujesz jakieś 2 pliki załóżmy tak że jeden to wykrywalny trojan a drugi to crack do gry. Ofiara go przeskanuje i nic nie wykryje, ale jeśli będzie chciała go otworzyć i będzie miała dobrego AV to szybko wykryje on trojana chcącego wejść do systemu.
 

Cineman

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2005
Posty
1
Cineman transfer

narazie żle przeczytałem chyba wyjasnienia wspomagacza chodzi mi oto ze administrator mojej sieci wiecznie mnie oszukuje z transferem .Transfer mam zaledwie 1 kb/s a on sądzi ze mam 50 a to gówno prawda. Ale do żeczy szukam 2 programów które pomogą mi udowodnić mu ze mam 1 kb/s (mam snifera ale nimoge skopiować predkości zeby mu podesłać ) a drugi jakiś program moze jest jakiś zeby wymusić transfer . Moze znacie jakieś programy ??
Cineman
 

snuffix

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 3, 2005
Posty
1
Mi dzisiaj wykryło wirusika
<
. ( wersja Vip trojana zbindowana z pewnym dokumentem ) ----> wirus...Mks_vir 2005 go wykrył . Chyba trzeba kolejnego Vipa kupic
 
Do góry Bottom