Nowy binder zapraszam do testow

Mesmeroo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2006
Posty
35
..

Całkowicie zgadzam sie z Dark'iem. . .
Wersja Beta powinna byc udostepniona for all, wcelu np. zareklamowania, przetestowania, wysłuchania komentarzy innych na temat twojego dzieła, a nie dajesz wybrańcom oceniając ich w kryteriach liczby napisanych postów, moge spamować i mieć dużo postów ale to mojej wiedzy ani jakiego kolwiek doświadczenia nie zmieni, chyba, że z twojego punktu widzenia ktoś kto ma więcej punktów jest bardziej obcykany etc?

__________
z chęcią bym obadał twoje dzieło
<


Pozdro
 
N

nBD

Gość
daje wybrancom bo licze na ich komenatrze, a i tak dostalem tylko od jednej osoby, co i tak jest wiecej niz sie spodziewalem. wiec niech oni sie ciesza niewykrywalnym binderem, bo gdybym dal go na public to dlugo niewykrywalny by nie byl.
jesli limit postow nie pasuje to moze limit jak dlugo sie jest na forum ?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Ohh pisać beta, udostępniać nielicznym, nie da się błędów wyeliminować od ludzi z różnym IQ, a co to binder? przecież to nie system że pisze go się dłuuuuuuuuuuuuugo.
Co za problem znając język napisać kolejny binder niewykrywalny.
 
N

nBD

Gość
Originally posted by Dark Smark
Ohh pisać beta, udostępniać nielicznym, nie da się błędów wyeliminować od ludzi z różnym IQ, a co to binder? przecież to nie system że pisze go się dłuuuuuuuuuuuuugo.
Co za problem znając język napisać kolejny binder niewykrywalny.
wbrew pozorom jest problem, jesli znasz assembler to powinienes wiedziec. jeslie nie znasz to nie masz pojecia o tym.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by nBD+--><div class='quotetop'>CYTAT(nBD)</div>
<!--QuoteBegin-Dark Smark
Ohh pisać beta, udostępniać nielicznym, nie da się błędów wyeliminować od ludzi z różnym IQ, a co to binder? przecież to nie system że pisze go się dłuuuuuuuuuuuuugo.
Co za problem znając język napisać kolejny binder niewykrywalny.
wbrew pozorom jest problem, jesli znasz assembler to powinienes wiedziec. jeslie nie znasz to nie masz pojecia o tym.[/b]
W 2h zrozumiesz działanie binder'a i napiszesz w delphi (znasz podstawy-podstaw) niewykrywalny binder.

Assembler to katorga - polecam do wirusów bo z assamblera aplikacje są "najszybsze" co jest a zarazem proste składniowo dla procesora, ale nie dla programisty...
 
N

nBD

Gość
to nie kwestia jezyka w jakim jest pisany ale sposobu w jaki av wykrywaja rozne podejrzane rzeczy (patrz heurystyka)
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Originally posted by Dark Smark
Ohh pisać beta, udostępniać nielicznym, nie da się błędów wyeliminować od ludzi z różnym IQ, a co to binder? przecież to nie system że pisze go się dłuuuuuuuuuuuuugo.
Co za problem znając język napisać kolejny binder niewykrywalny.
Tu mogę się troche nie zgodzić...
<

Sam pisałem Binder'a, i autentycznie - jest to dość cięzki orzech do zgryzienia...
smile.gif

Pisałem go jakieś 3, 4 dni (dość dużo)...
<


Teraz co do Bindera :
- daj mi betkę xD
- na moje to troche bezsensu ze dajesz je różnym ludziom... - jak napisał Smark
nie da się błędów wyeliminować od ludzi z różnym IQ[/b]
PozdrO!.
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by kacperoo
Do jpg? No to nie źle xD Postaram się o niego ^^
Założe się, że przez głowe tego człowieka przeszła myśl "O zbinduje fotke z trojanem i wysle ja komus w postaci JPEG a nie exe, wiec sie nie kapnie" ;]

Kanciastoporty: mysle ze on juz ma tą fotke i szuka juz trojanow, zeby poprzesylac je znajomym xD [taki mały żarcik
<
nie bierz tego do siebie kacperoo
smile.gif
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
error, myslisz ze kacperoo zartuje czy raczej juz ma gotowa fotke i czeka na bindera? bo ja jestem sklonny bardziej do drugiego (i na dodatek pewnie zaraz posypia sie posty typu "jak to? mozna do jpg, przeciez nei mozna bylo ostatnio?? co jest?? :killer: :nauka: :nauka: ")
 

sweter123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2007
Posty
1
Poproszę tego bindera na przetestowanie

[ Dodano: 30-03-2007, 20:02 ]
NIE MA I RACZEJ TAK SZYBKO NIE BĘDZIE BINDERA POD .JPG!!! ZAPAMIĘTAJCIE TO SOBIE!!!! OWSZEM MOŻNA ZBINDOWAĆ .EXE + .JPG ALE OSTATECZNY PLIK I TAK BĘDZIE .EXE lub .BAT ITP. A NIGDY .JPG!!!!!
 

arathorn1983

Użytkownik
Dołączył
Marzec 6, 2007
Posty
5
rozszerzenie jpeg nie jest problemem bo system ukrywa rozszerzenia, problemem jest raczej mail którym poleci serwer w zdjęciu bo chyba na wszystkich kontach pocztowych nazwy załączonych plików są wyświetlane z rozszerzeniem i co bardziej kumaty pacjent będzie owego maila odbierał to zajarzy, choć roztrzepańców i osób odbierających maila krok po kroku czytając z kartki też nie brakuje
 
Do góry Bottom