Nowy dział: Sprzęt i Pomoc techniczna?

bandito88

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2007
Posty
114
Przeglądając forum można natrafić na posty związane ze sprzętem. I są one dawane w różnych tematach.
Może powstałby nowy dział: Sprzęt i Pomoc technicza?? ( Czy jakoś tak)
<
. Co o tym sądzicie??

Pozdro
smile.gif
 

HipisX

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2007
Posty
110
Przydałby się dział Hardware. Pojawia się tutaj dużo pytań na temat sprzętu a ludzie zamieszczją to w złym dziale. Jednym słowem jestem za powstaniem tego działu
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Już to kiedyś obgadywaliśmy, ale nie przeszło.
Nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy jeszcze raz to obgadali.
Jestem ZA.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
tez jestem za, ale jezeli ten pomysl przejdzie to bedzie to troche zle swiadczylo o forum i jego organizacji. Dlaczego? Bedzie mozna wyciagnac wniosek, ze jezeli jakis pomysl zostanie odrzucony, zawsze mozna sprobowac za miesiac. A noz wtedy przyjma... powinnismy byc konsekwetni
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
Originally posted by Kanciastoporty
Bedzie mozna wyciagnac wniosek, ze jezeli jakis pomysl zostanie odrzucony, zawsze mozna sprobowac za miesiac. A noz wtedy przyjma... powinnismy byc konsekwetni

tak ? a glosowales wtedy czy ma byc ten dzial czy nie ? bo ja np nie widzialem go , nie musze w koncu calego forum czytac dniami i nocami aby wiedziec , jesli wogole byla o tym mowa oficjalnie
wiec zamiast filozofowac , uwazam ze niektore pomysly powinny przechodzic jakas ankiete , mod czy ktos tam zaklada i glosuja uzytkownicy forum(oczywiscie ostatnie slowo ma wladza , ale chociaz taki mod czy ktos bedzie widzial zdanie ludków) , a nie ze byl kiedy tam , jakis tam pomysl i nie przeszedl , co mnie to obchodzi ze komus sie tam nie spodoba albo ktos mial ciezki dzien i postanowil sobie nie zawracac glowy

jak tak maja byc rozwiazywane sprawy forum(np nowych dzialow) to jest nie dobrze
no ale jak juz kiedys wspominalem , to nie moje forum i ja sie dostosuje do tego co jest/bedzie , w koncu jestem tu jakis czas i akceptuje to co zastaje kazdego dnia wchodzac na nie

pozdrawiam
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
tak ? a glosowales wtedy czy ma byc ten dzial czy nie ?[/b]
glosowalem na tak (albo w ogole, pamiec mnie zawodzi)
bo ja np nie widzialem go[/b]
nie moja wina
nie musze w koncu calego forum czytac dniami i nocami aby wiedziec , jesli wogole byla o tym mowa oficjalnie[/b]
tematy z "propozycje dot. forum" nie sa nigdy usuwane, nie trzeba czytac wszystkich postow zeby dowiedziec sie czy nie planuje sie nowego dzialu czy czegos tam innego
mod czy ktos tam zaklada i glosuja uzytkownicy forum(oczywiscie ostatnie slowo ma wladza , ale chociaz taki mod czy ktos bedzie widzial zdanie ludków)[/b]
bylo w tym przypadku cos takiego
a nie ze byl kiedy tam , jakis tam pomysl i nie przeszedl[/b]
byl tak samo przedyskutowany jak w tym momecie
co mnie to obchodzi ze komus sie tam nie spodoba[/b]
nie bylo zbyt wielu glosow na nie, a mimo to pomysl nie wypalil
jak tak maja byc rozwiazywane sprawy forum(np nowych dzialow) to jest nie dobrze[/b]
zgadzam sie. Tym bardziej ze niektore kontrowersyjne pomysly przechodza bez jakiegokolwiek przedyskutowania z userami, przeciez to oni tworza forum i wiedza chyba najlepiej (zazwyczaj)
to nie moje forum i ja sie dostosuje do tego co jest/bedzie[/b]
do wladzy jeden krok, jeden malutki krok i nic wiecej. A pozniej hulaj dusza, mozesz robic wszystko nie przejmujac sie zbytnio zdaniem innych, wprowadzajac swoje wlasne (prywatne) pomysly w zycie forum, wg swojego uznania itd...
w koncu jestem tu jakis czas i akceptuje to co zastaje kazdego dnia wchodzac na nie[/b]
podziwiam, ja niektorych pomyslow/sugestii czy jak to tam nazwac, nie to ze nie moge przebolec, ale dziwi mnie ze weszly w zycie i drazni mnie to troche
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Witam,
chcieliście to macie
smile.gif
, na razie testowo jak sie przyjmie zostanie,
jakieś propozycje jak nazwać dział, samo sprzęt czy coś więcej ?

czekam na propozycje



Pozdrawiam
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
W zasadzie "Sprzęt i pomoc techniczna" byłoby cool, albo "Hardware"
 

bandito88

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2007
Posty
114
No może i tak ale: Sprzęt i Pomoc techniczna to typowo polska nazwa.
<

PS. Pomysl o użytkownikach nie znających takiego nazewnictwa
<
 
Do góry Bottom