Nowy program do wyciągania hasełz GG

Status
Zamknięty.

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
Napisałem programik do wyciągania hasełek z GG. Wiem, że nie ma szału ale jaka satysfakcja, że to własny program. Może niektórym sie przyda. Szczególnie tym, którzy mają na komputerze kilka kont.
Obsługa jest banalna. Wskazujesz plik config.dat i masz hasło. Możesz też wskazać dysk i program znajdzie sam wszystkie pliki z hasłami. Wtedy najeżdżasz tylko na plik i w okienku masz rozkodowany numerek i hasło.
Poniżej zamieszczam screen
gg-crack.jpg


aha....najważniejsze. Program można pobrać z mojej stronki.
www.destruktor.kgb.pl
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
Odp

O tyle wygodny, że spod Windowsa działa
smile.gif
. Na pewno się ludziom przyda.
 

Marek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 1, 2004
Posty
215
Odp

Ale przydałby się pożądny help lub przynajmniej przewodnik we Flashu
<
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
Originally posted by Nevada
Napisz program co wyciągnie hasła bez pliku config.dat :pPPP
Taaa...... masz jeszcze jakieś życzenia. Spisz mi to na jakiejś liście będzie mi łatwiej cie zadowolić.
 

logx

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
10
LAMES

Tylko dwie rzeczy:
1. Najlepszy program do bawienia się z config.dat to GG Config Reader (ja spotkałem się tylko z wersją 0.01) .
2. Wyciągnięcie hasła bez config.dat jest możliwe na kilka sposobów:
-trojan
-sniffer
itp.
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
A jak ty trojkiem chcesz hasło poznać?? Chyba tylko ściągając config.dat
smile.gif
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Barca kazdy wmiare dobry trojan ma KeyLoggera i o to chyba chodzilo
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
Wojass....problem w tym że mało kto loguje się za każdym razem na server...przeważnie jest tylko hasło do profilu :p Tak więc logx pochwal się jak chcesz tego dokonać? ;-)
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
Zapomniałem poprosić żebyś podał też inne sposoby ("itp.") ja znam 2: zgadywanie i przypomnienie na maila (trzeba znać hasło na konto)
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Re: LAMES

Originally posted by logx
Tylko dwie rzeczy:
1. Najlepszy program do bawienia się z config.dat to GG Config Reader (ja spotkałem się tylko z wersją 0.01) .
2. Wyciągnięcie hasła bez config.dat jest możliwe na kilka sposobów:
-trojan
-sniffer
itp.

Widze ze lsie lubishmadrzyc, a powiedz czym sie wyroznia GG Config Reader ze jest taki najlepszy od innych programow tego typu ?? Ze mozesh sie pochwalic kolegom z klasy ze umiesh odpalic program dosowy z parometrami ??
 

logx

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
10
Eh, po kolei:
-Wojass miał rację: Keylogger, jeśli gościu nie zapisuje hasła w profilu a jeśli zapisuje to faktycznie wystarczy ściągnąć config.dat
-beamer, jeśli chodzi o sposoby, to jeden sam wymieniłeś: włam na maila, co takie trudne (acz czasochłonne, przyznaje) nie jest, a drugi to SE, czyli nowe konto z wpisanym 'Admin' w KP-sam masz cytat Mitnicka w podpisie
<

-Chochlik. lamerze, GG Config Reader chodzi pod Windoze, a lepszy jest dlatego, że oprócz hasła do serwera, pokazuje WSZYSTKIE możliwe informacje, zapisane w config.dat (między innymi hasło do profilu, ostatnie statusy, hasła do Ery Omnix itd - jest tego trochę); jeśli chodzi o DOS-a, to jest taki program, ale nazywa się GG PASSWORD Reader - więc albo czytaj dokładniej, albo nie wypowiadaj się o rzeczach, o których nie masz pojęcia
-jeśli już używacie Windozy (ja tam preferuje Linuxa, na początek polecam minidystrybucję {DragonLinux rządzi:p}) to do łamania haseł do maili używajcie BrutusA2, chyba największa lama sobie z nim poradzi (no może oprócz Chochlika - bez obrazy, ale jak czytam Twoje wypowiedzi...)
-a jeśli chodzi o destruktora76, to na Ciebie nie najeżdżam, program jest OK, ale mówie tylko, że znam bardziej rozbudowane progsy; jeśli kiedyś rozbudujesz swój, by miał tyle opcji co GG Config Reader, to chętni odpale Windowsa i się nim trochę pobawię
PS: A jeśli o mailu mowa, to hasło łatwo uzyskać dzięki SE {Kevin Rulez}
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
Originally posted by Barca
A jak ty trojkiem chcesz hasło poznać?? Chyba tylko ściągając config.dat
smile.gif
W Destruktorze 2.0 zrobiłem coś takiego że po kliknięciu pokazuje wszystkie numery GG na dysku z hasłami.

Do Logx Nie będę już rozbudowywał tego programu bo nie ma sensu.
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by Barca
A jak ty trojkiem chcesz hasło poznać?? Chyba tylko ściągając config.dat
smile.gif
Originally posted by destruktor76
W Destruktorze 2.0 zrobiłem coś takiego że po kliknięciu pokazuje wszystkie numery GG na dysku z hasłami.

no fakt ale i tak destruktor czyta hasła z config.dat więc bez tego pliku sie nie obejdzie ;]

P.S a co do gg cracka to jest całkiem spoko bo wygodny 8)
 

logx

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
10
Szkoda, że nie rozbudowujesz programu...
PS: Jeśli masz jakieś inne ciekawe progzy to wrzuć je na forum...
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
Originally posted by Qdłaty
Strona się nie otwiera.
Stronka sie otwiera, ale jakbys doczytal dalej to wyraznie pisze ze jest chwilowo nieczyna z powodu... wielu powodow jak to autor ujal.
pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom