Nowy programik: T@sk-ER

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
Witam!
Dzisiaj przedstawiam mój nowy programik: T@sk-ER
Jest on programem działającym na zasadzie klient-serwer, pozwalającym na kontrolowanie wszystkich procesów na komputerze serwera :-D
Można go pobrać stąd
Ściagajcie i wypowidajcie się
smile.gif

Przy okazji chciałbym bardzo podziękować S@s@n'owi za udzieloną pomoc
BIG THX stary!!
 

Chriss

Użytkownik
Dołączył
Maj 28, 2004
Posty
40
Ja powiem tak: zawsze doceniam pracę programistów i wiem że to dość ciężka i żmudna praca. Twój program nie jest najwyższych lotów, dla wielu może się wydać nawet bezużyteczny, ale jestem pełen podziwu że puściłeś aplikację w "eter" i ja doceniam twoją ambicję i mam nadzieję że następną aplikacją będzie jakiś mały trojanik [bo tych zawsze nie za dużo] a gdzieś w niedalekiej przyszłości "wyprodukujesz" coś co naprawdę będzie godne uwagi i użytkowania i oczywiście tym się z nami podzielisz.
smile.gif


Pozdrawiam
Chriss
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
nom program dobry, nie musze naciskac ctrl + alt + delete
smile.gif
ten wyzej ma racje, duzo osob moze nie wiedziec po co to powstalo ;-)
 

s@S@n

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2004
Posty
112
Heh no widzę że udało Ci się go zrobić :] można powiedzieć że to właśnie mini-trojan :]

PS
Ja tylko podpowiedziałem z komunikacją pomiędzy serwerem a klientem
smile.gif
 

tomasz_b

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 20, 2004
Posty
17
Mi sie program podoba ;] prosty w obsłudze, dopracowany.

Wiem ile wysiłku w niego włożyłes, (sam teraz pisze mały programik), najlepsza jest ta satysfakcja, że stworzyłeś coś samemu. Następny produkt będzie na pewno bardziej zaawansowany i tak z czasem nabieżesz doświadczenia i będzie pisał super trojany i nie tylko ;]


Pozdrawiam
smile.gif
 

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
Dzięki za uznanie, praktycznien to już siec chciałem brać za trojana ale od razu natrafiłem na pierwszy błąd :? Patzr w dziale programowanie topic TGG[Delphi].
Pozdroofka
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Czlowiek pisze program, a wy juz "lecicie" mu po ambicjach
smile.gif
oj nie ladnie. Sam wiem co to znaczy siedziec przed kompem i napisac cos wmiare sensownego i fajnego (nie polecam nikomu, chyb ze ktos ma dobre nerwy). Wiec zycze Ci powodzenia w dalszym pisaniu :>
 

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
THX Neo :-D
W tej chwili jestem w trakcie pisania trojana działającego za NATem
smile.gif

Pozdrawiam
 

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
Wiesz.... nie wiem do końca czy ten progz mozna zaliczyć do trojów ale przyznam że w niektórych sytuacjach się przydaje :-D
W kazdym razie THX
<
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
No moze z tymi gratulacjami to przesada, ale znam wmiare Etera, i to jeden z jeog pierwszych progzow wiec jakiekolwiek uznanie sie nalezy, kazdy jakos zaczynal, i uwazam ze ten progz Etera to tylko poczatek jego kariery programisty
smile.gif
 
Do góry Bottom