nudy na informatyce

KosiarQa

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2009
Posty
9
Witam. Jest możliwość aby nie nudzic sie na informatyce? Chciałbym np. wysłać nagle wszystkim wiadomość i zeby sie wyswietlalo na pulpicie albo wbic sie na kompa nauczyciela. Korzystamy wszyscy w sali z LANU(chyba) tak jak w wiekszosci szkół.

Da sie cos takiego zrobic? Bo wkurzanie nauczyciela łamaniem opiekuna juz mnie nie cieszy XD

Pozdrawiam i czekam na odp.

P.S. Prosze o nie usuwanie tematu.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Witam.
1. Hasło na BIOS'a.
2. Jeśli masz wejście na admina stacji to pobaw się 'control userpasswords2'.
3. Wylej napój na klawiaturę i krzyknij 'K*A MAC!'.
4. Pobaw się drukarką nauczyciela.
5. Jeśli niemasz upr. admin. to użyj OPHCrack'a.
6. Jeśli masz dostęp do innych stacji (run > ip stacji bądź nazwa stacji [np. \\stacja44\c$]) i powrzucaj do autostartu plik shutdown.exe (pobaw się ukrywaniem)
7. Pobaw się wyobraźnią.

Pozdrawiam,
discovery
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
net send - u mnie dzialalo do czasu kiedy zaczelismy na nauczyciela nap********** xd i najlepiej zrob bata to zrobisz flood wave ;D

//up co do 6 to "net view" bodajze
smile.gif
 

KosiarQa

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2009
Posty
9
net send? Cos jasniej poprosze
<


Co do wypowiedzi pana DISCOVERIOUS :

Hasło na admina?

Wiec znam sposob tylko taki zeby w linii polecen CMD wpisac net user potem net user administrator * i zmienic hasło. Tylko to zmienia hasło. Nie można jakos tego hasła odczytac? aha i jesli w szkole włączam blaszaka to odrazu Vista wyjeżdża z nacisnij Ctrl+alt+del aby sie zalogowac. nie ma opcji zalogowania sie jako admin.

Prosze o pomoc.
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Skąd ja to znam ;] Ja mam na infie podstawy Cpp i mnie szlag trafia, bo informatyk gówno umie i jeszcze próbuje tłumaczyć ;] Ostatnio przez pół godziny omawiał typy zmiennych xd
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Ale przynajmniej cos normalnego masz, a inni to nic nie robia na infie... Ale szkoda mi goscia co typy zmiennych tlumaczy pol godziny ;D Moj siedzi na plemionach i rob to co powiedzial xd

// niech to poleci do off-top
smile.gif
to kazdy sie wypowie ;D
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Ja się 'uczę' w tech. inf. i na T.I. typ robi Nam sprawdziany z pojęcia 'skrót', jak się robi skrót etc. Wtedy gramy w Counter-Strike a On wstawia p*y i ma zajęcie. (Coś musi robić)
Widmo gdyby Ten 'informatyk' chociaż umiał C++
smile.gif

Nawet nie wiem czy ktoś z kadry zna podstawy Delphi/C++. Może Turbo Pascala znają i na tym polega ich praca.
Poza excel'em, word'em, powerpoint'em i acess'em to tylko p*ć umieją
<


KosiarQa, spróbuj GG nauczyciela użyć. Jeśli jest 'ciota' to spróbuj z KeyLogger'em jakimś, a jeśli nie to GG sniffer etc. Albo napisz mu na GG, że fotkami chcesz się wymienić to się pośmiejesz na dodatek :>

Pozdrawiam,
discovery
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Potem tylko podejdziesz do niego "Wystapil pan w programie uczen wkreca" i suprajs ;D Mozesz tez go wziac i postraszyc ze rozmowa zostanie upubliczniona na terenie szkoly, moze ci da 5-6 na koniec roku ^^
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
U mnie na TI jest lepiej ;D gościu wpuszcza nas do klasy, mówi takie coś: "siadać i cicho siedzieć, i proszę mi nie dokuczać bo będziemy pisać..."
<


A tak w ogóle OPHCrack i Hiren's Boot CD - wbijamy na admina i sialala ;p "ktoś" u nas wpadł na pomysł, żeby na większości komputerów montnąć keyloggery ^^ w miesiąc "ten ktoś" miał około 100 loginów i haseł do NK oraz drugie tyle do fotki.pl ;D
 

KosiarQa

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2009
Posty
9
Hehe. U nas gosc tak samo. Dzisiaj wykrecilem gosciowi numerek i zmienilem mu haslo na opiekuna. Pewnie jutro sie spyta mnie o co kaman bo wiedzial ze cos kombinuje
<


Chcialbym zrobic cos takiego zeby np. wszystkim w sieci wyswietlic jakas wiadomosc albo jakies ostrzezenie cos w stylu shutdown -s -t 1000 -c "hahahahaha tu cie mam" XD

Przypominiam ze Vista w szkole
<


P.S. Do modow :

nie wiem dlaczego ale z mojego IP nie moge sie zalogowac na haker.com.pl musze pisac od wujka. Pzdr i prosze o reakcje
<


P.S.2 : Fajny temacik sie zaczyna robic
<
 

p3o

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
62
Można napisać prosty programik w delphi /dosłownie 5 linijek/ wysuwający i wsuwający CD-ROM
smile.gif

Umieścić na wspólnym dysku i zmienić nazwę na "CS1.6", lub na nazwę innej popularnej gry.
Dzisiaj w połowie kompów w pracowni wysuwały się tacki
<
 

prolamer

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 19, 2009
Posty
17
Można napisać prosty programik w delphi /dosłownie 5 linijek/ wysuwający i wsuwający CD-ROM
smile.gif

Umieścić na wspólnym dysku i zmienić nazwę na "CS1.6", lub na nazwę innej popularnej gry.
Dzisiaj w połowie kompów w pracowni wysuwały się tacki
%3C
To pisz:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bziomek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 14, 2008
Posty
51
Ależ proszę, oto procedura:
Kod:
procedure TForm1.FormCreate(Sender: TObject);
begin
**Repeat
****MciSendString('Set cdaudio door open wait',nil,0,handle);
****MciSendString('Set cdaudio door closed wait',nil,0,handle);
**Until 1=0;
end;
http://odsiebie.com/pobierz/2315014---e9b1.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Witam.
ziomek, dodaj opcje 'reopen' po zamknięciu. Po dodaniu do autostartu może być nawet ciekawie.

Pozdrawiam,
discovery
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Dlatego umieściłem w '/'' bo nie wiem jak nazywa się funkcja która ponownie otwiera po zamknięciu. Myślałem, że się domyślicie.
 

p3o

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
62
Instrukcje objęte są pętlą "Repeat" z niemożliwym do spełnienia warunkiem, więc nie trzeba żadnej opcji reopen. Taki kod jak podał ziomek, będzie działał - sprawdzone dziś na infie
smile.gif
 
Do góry Bottom